Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » PrzeM 07:54
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43

 Dzisiaj przeczytano
 39625 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[awaria kompa] potrzebna pomoc , malcolm_x 5/10/03 17:13
Koledze strasznie wył i wentylatorek na karcie graficznej, wiec kupił nowy i go wymienił, ale po wymianie wlancza kompa , a on nie startuje.
nie bylem jeszcze osobiście u niego ale z jego relacji wynika, ze najprawdopodobniej uszkodzil slot agp przy wyciąganiu karty , bo jak wlacza kompa to pcspeaker wydaje takie dzwieki jak przy uszkodzeniu karty graficzej (a ona jest na pewno dobra bo sprawdzal u kolegi). a moze przyczyna tego jest awaria czegos innego ?? co o tym sądzicie ??

p.s. w sumie kumpel i tak chciał zmienić sprzęt :) więc teraz ma dobrą okazje . co byście mu polecili tak w cenie 350-450zl (plyta + procek)??


dzięki za wszelka pomoc

  1. hmm , Czarek 5/10/03 17:17
    pewnie zle wlozyl karte do slotu - niech proboje do skutku (tzn do zadzialania ;-)

    nie sadze, zeby cos popsul...

    1. Tez tak sądze. , Sebek26 6/10/03 00:43
      j.w.

  2. mówił mi ze jak wyciągał karte to , malcolm_x 5/10/03 17:21
    na początku zapomniał odkręcić srubki i dar na siłe az usłyszał tak jakby cos sie łamało :)))

    1. to mialo być do >> Czarek , malcolm_x 5/10/03 17:21
      j.w.

    2. no to brawo :) , RaPToRR 5/10/03 17:25
      silnego masz kolegę. hehe I co wyrwał tą kartę ze śrubką? ;D

      http://www.krzysztofwasko.pl

  3. no chyba nie :))) , malcolm_x 5/10/03 17:31
    jak usłyszał trzask to sie domyslił ze cosik za ciezko idzie :-))))).
    tak mi sie wydaje ze wtedy mógł cos zrobic ze slotem.

    pozdro.

    1. To coś ciężko u kolegi z pomyślunkiem , bursta 5/10/03 18:06
      Na drugi raz powiedz Mu niech 10 razy (słownie dziesięć) zapyta niż 1 raz zepsuje. A tak poważnie opisz ile było sygnałów i jakie (krótkie, długie). Pozdro

      Browarek nalej w pucharek C(_)

  4. byly 2 lub 3 krótkie sygnały. [przynajmniej tak mi sie wydawał , malcolm_x 5/10/03 20:39
    bylem u niego zobaczyc co z tym jego kompem i po oględzinach zauważyłem ze kawałek slotu agp jest ułamany , nie jestem pewnien czy razem ze ścieżkami ale prawdopodobnie tak.

    1. lol , Carmamir 5/10/03 21:31
      ten twój kolega to jakiś sterydziarz co w łapie ma 50 ???

      No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL