Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » PrzeM 07:54
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43

 Dzisiaj przeczytano
 39595 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jak zgrać film z VHS na CDR(DivX)? , bursta 5/10/03 19:13
Nigdy tego jeszcze nie robiłem a czas najwyższy aby spróbować. Interesuje mnie za pomocą jakiego programu to zrobić ewentualnie gdzie znajdę w sieci materiały na ten temat? Mój sprzęt to KT3 Ultra(AC 97), GF FX 5200, 256MB RAM, Athlon 1700 XP. Czy ten zestaw pozwoli na bezproblemowe nagrywanie płyt?

Browarek nalej w pucharek C(_)

  1. a masz tuner tv? , RaPToRR 5/10/03 19:28
    j.w.

    http://www.krzysztofwasko.pl

    1. Sorki zapomniałem , bursta 5/10/03 20:15
      Posiadam PixelViev Play TV Pro. Pozdro

      Browarek nalej w pucharek C(_)

  2. mała pomoc , Magnus 5/10/03 19:50
    tu http://twojepc.pl/boardPytanie53364.htm jest artykul z chipa. Ale musisz mieć tunerTV albo kamere albo karte z vivo albo specjalna karte do przechwytywania obrazu.

  3. Karta TV , maras 5/10/03 21:29
    Virtual Dub lub AVI_IO do przechwytywania + kodek MjPEG.Obróbka VD + kodek Divx.Wypalasz jakimś zwykłym softem do cd-r.

    Dupa panie Edziu !

    1. W programach do zrzucania obrazu... , bursta 5/10/03 21:40
      Mam "brudy" obraz. Jest prawie, że czarny, zaśnieżony, nieostry, wyblakły. Z kolei w programie DScaler mam idealny!!! obraz. Niestety nigdzie nie moge ustawic dzwieku. Aha przy restarcie kompa sluchac caly czas dzwiek w dosie i przed zalogowaniem (XP), a po zalogowaniu znika. Pomóżcie mi!!! Pozdro

      Browarek nalej w pucharek C(_)

      1. Nie wiem jak jest w XP , maras 5/10/03 21:47
        ale w 98 we właściwościach audio trzeba wejść w nagrywanie i uaktywnić je .Pamiętam jeszcze ,że na moim SB Live trzeba było otworzyć mikser od Live'a i tam ustawić na Rec. Line-in.Inaczej nie mogłem zgrać dzwięku.Jakim progsem zrzucasz?

        Dupa panie Edziu !

      2. z tym dzwiekiem to normalne , Tomasz 5/10/03 21:48
        dopoki system nie "wyciszy" wejscia na karcie dzwiekowej gdzie masz podpiete wyjscie z karty TV bedzie je słychać (ja mam do line-in).

        nie mozesz ustawic dzwieku ? zawsze sie gdzies wybiera gdzie jest źródło (line-in, mikrofon). jaki program ?

        magnetowid najlepiej podlaczys do s-video, wtedy jest
        najlepsza jakość obrazu, moze masz poprzestawiane jakies suwaki do jasnosc/kontrastu ? w virtual dub video->source zakładka ustawienia urzadzenia

        https://www.siepomaga.pl/milosz-mosko

        1. Tak tylko,że , maras 5/10/03 21:52
          normalny VHS nie ma wy S-video tylko composit,więc nie może wykonać takiego połączenia.

          Dupa panie Edziu !

  4. Z dzwiękiem wszystko już oki , bursta 5/10/03 23:23
    "Na żywo" dzwięku nie słychać, ale w pliku wynikowym jest. A co z tym obrazem? Pozdro

    Browarek nalej w pucharek C(_)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL