Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43

 Dzisiaj przeczytano
 40137 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

nie moge sie dostac na FTPa , Jarecki 5/10/03 21:47
cus pewnie namieszalem w systemie i niemoge sie zalogowac na FTPa gdzie mam stronke , z kompa u znajomych loguje sie normalnie , co moze byc u mnie nie tak ? probowalem przez WinComandera , CuteFTP i lipa ...
sys. XPpro , sieciowka realtek 8139 , lacze przez kablowke MM
co moglo sie sknocic ?

...i tak za rok Twój komp będzie do
dupy...

  1. passive mode , Tummi 5/10/03 21:51
    jesli tylko ftp siadl.

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  2. FTP dziala , Jarecki 6/10/03 18:52
    moge sie zalogowac z kazdego kompa tylko nie u siebie :(((
    WHY ????????????

    ...i tak za rok Twój komp będzie do
    dupy...

    1. no o tym pisalem... , Tummi 6/10/03 19:27
      ...jesli tylko polaczenia FTP Ci nie dzialaja, to wlacz TRYB PASSIVE w kliencie FTP. Jesli www dziala i gg i inne, a tylko FTP siedzi, to albo PASSIVE albo FireWall jakis.

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. a gdzie to ustawic , Jarecki 6/10/03 20:02
        mam CUTE FTP v.3.0
        no i WinCommandera nigdzie nie widze opcji Passivmode
        firewalla (Kerio) wylaczylem

        ...i tak za rok Twój komp będzie do
        dupy...

        1. no coz... , Tummi 6/10/03 20:58
          ...proponuje przeczytac WSZYSTKO co jest do skonigurowania w przypadku edycji laczenia FTP... "Uzyj trybu pasywnego do transferu......" (total commander)

          T.

          www.skocz.pl/uptime :D

          1. ustawilem i dalej nic , Jarecki 6/10/03 21:06
            chyba sie wezme i zrobie reinstalke ....

            ...i tak za rok Twój komp będzie do
            dupy...

            1. no to ja , Tummi 6/10/03 21:10
              sie poddaje... jesli wszystko jest wpisane OK (przecinki zamiast kropek) i admin nie odcial portu 21, to powinno smigac.

              T.

              www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL