Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:19
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 47435 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak z kilku vob'ów zrobixc avi lub mpg ? , Zryty_Berecik 6/10/03 14:00
zgralem koncercik na hdd dvddecrypterem i zrobil mi chyba 5 plikow po +/-733mb ( tera nie pamietam ile bo jestem w robocie )
jak teraz mam to przerobic na format avi lub mpg ?
i najlepiej jakby to był jeden plik +/- 700mb a nie 5 po +/-733 :)

gordianem knotem staralem sie cos zrobic ale jakis komunikat wywala ze nie ma decrypter'a czycos ?
powiedzcie mi jak to skonfigurowac ??? bo ogolnie jest to dla mnie czeski film ( nigdy niczym nie obrabialem zadnych video'sow )

nie potrzebuje tego koncerciku na avi czy mpg ale chce zrobic bo wiele ludzi nie ma DVD ... i chce sie podzielic w postaci "odtwarzalnej" ( jest takie słowo ?) przez vplayera itp progsy :)

  1. A zajrzyj tu: , Pinokio 6/10/03 14:24
    http://www.cdrinfo.pl/vcd/video/how2dvd2divx.php
    i tu: http://divx.pl/articles.php?topic=1
    Może są gdzieś lepsze opisy, może praktycy lepiej Ci doradzą ...

  2. dvd2avi tey i potem do gknota , Ranx 6/10/03 14:25
    wuja nie przesadzaj... na www.doom9.org masz dokladnie wszystko z obrazkami...
    ja ci to moge opisac ale po co?

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    1. aha na doom9 , Ranx 6/10/03 14:29
      i po lewej guides i potem albo divx albo xvid.
      tam masz tez soft potrzebny do wszystkiego od razu z ustawieniami co i jak....
      i zeby tummi w faq tego nie napisal i zeby nikt ani razu tego nei opisywal to bym cos wiecej dopisal...
      zryty nie popisales sie stary...

      o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL