Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22

 Dzisiaj przeczytano
 56673 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Budowa Głosnika niskotonowego , Adamusss 6/10/03 18:12
Witam ... sorry za przydlugawy post
Postanowilem zmontowac sobie glosnik basowy... ze starego suba (komputerowego) wywale cala elektronike, podlacze ja do nowego glosnika i walne do nowej obudowy...
Prosze o rade ludzi co sie na tym znaja i o opinie o tym glosniku http://allegro.pl/show_item.php?item=16520418
... bede budowal obudowe typu bass reflex (czyli z dodatkowym otworem z rura)... Parametry tego glosnika:
Rozmiar [mm] 304
Imp.[ohm] 4 - 8
Cewka [mm] 51
Moc znam.[W] 120
Moc muz. [W] 240
Moze ktos wie jakie powinne byc wymiary obudowy do tego glosniczka ?
Z gory dzieki .. pozdrawiam

  1. udaj sie tutaj , w1lko 6/10/03 18:28
    http://subwoofer.t17.ds.pwr.wroc.pl/

    1. ciekawa stronka... , carlosA 6/10/03 20:05
      aż się zaczytałem, w tych różnych wzorach ;) nieznalazłem tylko jednego (faktem jest że gdzie indziej nie czytałem) próbek dzwięków (podobno było tego cała płytka do car-audio) do testowania głośników.

      #whatever

    2. ... , Adamusss 6/10/03 20:30
      dzieki W1lko za stronke...

      CarlosA - widzialem takia plytke z probkami do testowania glosnikow na dc

    3. rowniez polecam ta strone ... , Nero 6/10/03 21:29
      na jej podstawie zbudowalem suba na tonsilu gdn 20/80/2 i jestem w 100% zadowolony z rezultatów - nie wiem tylko jak sasiedzi ale to juz nie moj problem :P

      GG:344842

  2. hmm , Zryty_Berecik 7/10/03 07:47
    no nie wiem kolego jak ty chcesz to zrobic
    elektronika z suba komputerowego chyba nie pociagnie tego głośnika !!!

    polecam www.elektroda.pl/rtvforum dział audio !

    do takiego głośniczka to powinien byc wzmacniacz
    trafo 100-150W
    kocowka mocy TDA 7294
    kondziołki 5-10k
    i pare innych bzdetów

    na te elektronice komputerowej to mozesz zobie podlaczyc glosnik 10cm 25W :P :))))))))))

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL