Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 63867 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Knajpa w stylu np. Reksia czy KoziołkaMatołka - jak kupić licencję - czy trzeba? , pjfox 7/10/03 00:37
Wie ktoś może jak wygląda sprawa jakbym sobie chciał założyć knajpę w stylu Bolka i Lolka czy innego Koziołka Matołka - łącznie ze sprzedawaniem lalek, nie wiem zdjęć, kaset itd - z tymi ostatnimi rzeczami to rozumiem że z dystrybutorem by się dogadać - ale produkcja małych Bolków i Tol - to chyaba spoko ? Kwestia że prawa posiada jakieś studio animacji itd.
ALe co z nazwą knajpy czyli np. KoziołekMatołek, w środku cały wystrój z bajki, Pacanów itd.
Wie ktoś może - albo gdzie szukać?
Problem tyczy się wszelkich licencji np. we Wrocku jest knajpa Rejs - jest tam parę gadżetów związanych z filmem no i minimalnie nazwa (-: ale nie wiem czy mało jest tam gadżetów zdjęć itd. bo brak licencji ich blokuje czy tylko na tyle im pozwala?

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  1. ._. , GregorP-Redakcja 7/10/03 00:54
    Serio gadasz?..
    ;)
    Nie no, masz moje pełne wsparcie duchowe.. ;)

    W sprawie licencji spróbuj się dodzwonić do Studia Miniatur
    Filmowych w Bielsku Białej (jeśli się pomyliłem, to proszę o
    korektę..)..

    Pozdro

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

    1. (-: , pjfox 7/10/03 01:12
      no na 1000% nie będzie to koziołek matołek tylko coś innego - chodzi o ideę - za co trzeba płacić a za co nie...

      np. czy nazwa jest dobrem narodowym czy zastrzeżona - np. do Reksia czy Rumcajsa się nikt nie może mieć zastrzeżeń formalnych, ale jakbym chciał sprzedawać małe Reksie czy inne Cypiski - taka manufaktura, czy wywiesić parę zdjęć, ew. nie wiem, za kasę na TV puszczać bajki - typu wrzuć monetę - coś jak szafa grająca..?

      taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

      1. ._. , GregorP-Redakcja 7/10/03 01:16
        Qrde trzeba będzie poczekać na jakiegoś prawnika, albo
        doradcę prawnego.. ;)

        ..No tears to cry, no feelings left,
        this species has amused itself to
        death....

  2. hehe a wiecie ze 1km , Nazgul 7/10/03 08:07
    od mojego domu jest miejscowosc ktora sie nazywa Pacanow? :)) Bardzo czesto bywam w Pacanowie. pozdro

    people can fly, anything
    can happen...
    ..Sunrise..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL