Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 69633 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Stara płyta i nowy bios , mnih 7/10/03 20:48
Jak pisałęm w poście http://twojepc.pl/boardPytanie53467.htm moj kumpel ma problem z kompem. Zostało na tym ze moze to wina biosu i tu zaczynają sie schody. Płyta to ACORP 6BX86 z wersją biosu 2B. kumpel zassał ze strony http://www.driverscollection.com/...6&By=ACORP bios dla wersji 2B (ten na samym dole) lecz jak sie okazało nie był to nowszy bios tylko ten sam. i teraz pytanie, czy mozna wgrać bios 2C lub 2D ??? Wedlog mnie mozna bo w końcy chyba na tym polega aktualizacja biosu ale kumpel nie jest pewny i sie boi dlatego chce poparcie większej ilości osob :):)

  1. Wygrywasz nowszy bios i tyle... , evil 7/10/03 21:04
    w czym problem? :|

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

    1. problem jest w tym , mnih 7/10/03 21:09
      ze kumpel sie boi bo na tej stronie co podałem są opisy tych biosów i tam jest np: For ver.2B. a wyzej pisze ze to jest wersja 2b. I nie wiem jak to rozumieć. czy to jest wersja dle 2b która "wgrywa" 2b(wrazie jak by sie naprzykład uszkodził) czy to jest wersja dla 2B ale taka która "wgrywa" nowszy bios.

      1. to 2B to pewnie revision , Tummi 7/10/03 21:20
        plyty. Sprawdz na laminacie jaka wersje plyty koles ma i pod to dopauj BIOS. Jak zle dopasujesz, to papa. Ew. czeka Cie programowanie biosu zewnetrznym programatorem (20-50zl)

        T.

        www.skocz.pl/uptime :D

        1. eee tam programatorem , glewik 7/10/03 22:43
          mozna domowym sposobem tylko wiecej nerwow :)

          Pełnie bytu osiągniemy w nicości
          istenienia. /glewik

          1. ja to wiem, , Tummi 7/10/03 22:52
            ale jak koledzy nie mogli dojsc do tego, co to jest revision plyty, to goraco NIE polecam hot-swapa kosci biosu ;-)

            T.

            www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL