Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76909 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktos wie jakie jest clo i VAT na elektronike sciagana z USA , rokin 7/10/03 22:19
albo gdzie moge znalezc informacje na ten temat

  1. może tu? , Andrzejek 7/10/03 22:29
    http://www.mf.gov.pl/...php?dzial=516&id=31803

    1. LOL , Tummi 7/10/03 22:49
      "DZIAŁ 84 - REAKTORY JĄDROWE, KOTŁY, MASZYNY I URZĄDZENIA MECHANICZNE ORAZ ICH CZĘŚCI"

      Za reaktor jadrowy tez trzeba clo placic... a mialem sobie 5 sztuk przywiezc nastepnym razem ;-))))))))))))))))

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. ostatnio , Andrzejek 7/10/03 23:02
        było głośno o towarach w sex-shop'ach, które sprowadzane są jako sprzęt rehabilitacyjny :)))
        albo dzisiaj w radiu mówili o tym
        http://www.rmf.pl/...index.html?id=60285&loc=3
        no comments...

      2. lol 2 , carlosA 7/10/03 23:04
        DZIAŁ 88 - STATKI POWIETRZNE, STATKI KOSMICZNE I ICH CZĘŚCI
        taaa a ja miałem przywieźć rakietę klasy Saturn 5 ;))

        #whatever

      3. TOT LOL , Andrzejek 7/10/03 23:36
        DZIAŁ 66 - PARASOLE, PARASOLE PRZECIWSŁONECZNE, LASKI, LASKI Z SIODEŁKIEM, BICZE, SZPICRUTY I ICH CZĘŚCI

        buahaha :))))))))))))
        co to są laski z siodełkiem? ktoś wie?

        1. Laska z siodełkiem , Marcinex 8/10/03 12:27
          to takie cuś jak byś wyjął siodełko z rurą od roweru. Siodełko jest składane i mocuje sie je na końcu laski, koniec laski opiera się o ziemie a ty sobie siedzisz na tym siodełku - taki przenosny fotelik jeno wywrotny trochę :))

          Nie ma piekła poza tym światem, on nim
          jest, nie ma diabła poza człowiekiem,
          on nim jest!

    2. wielkie dzieki znalazlem, chcialem sprawdzic , rokin 7/10/03 23:11
      ile trzebaby zaplacic gdyby paczke otworzyli bo rodzinka ma kupic aparacik i wyslac przesylka

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL