Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76975 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] W R O C Ł A W - zlocik , falcon.temp 7/10/03 23:42
okazji do opicia wiele. chociazby urodziny PJ'a,
powrot do zdrowia Tummiego <namawiam go caly czas coby przyjechal> itp. itd.
takze wszystkich chetnych zapraszam
w najblizsza sobote tj. 11.10.2003 godz.19.00 pod Pregierzem jak zwykle :)

wpisujcie sie smialo i mam nadzieje ze pojawia sie jakies nowe twarze, zwlaszcza ze ktos ostatnio sie odgrazal ze zaczyna studiowac we Wrocku i sie pojawi :)))

^^

AB9Pro/E7500/R7870 Hawk/
DellU3011+EizoS2433W/6GB-800MHz-
OCZ-CL4/Sams.830 256GB

  1. ja nie wiem... , Tummi 8/10/03 00:10
    ...mowilem Ci Falcon jak jest. Moze jakas fucha wpadnie do piatku, to sie pomysli ;-)

    BTW: Pociag z lcy jest o 18:33 we wrocku - ktos mnie EW. odbierze?

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. sie moge poswiecic :)))) , falcon.temp 8/10/03 00:12
      jw.

      ^^

      AB9Pro/E7500/R7870 Hawk/
      DellU3011+EizoS2433W/6GB-800MHz-
      OCZ-CL4/Sams.830 256GB

  2. znalazlem delikwenta :) , falcon.temp 8/10/03 00:26
    Coyote mu na imie dali: http://twojepc.pl/boardPytanie53126.htm

    zapraszamy, zapraszamy :) no i reszta tez moze byscie sie ruszyli !!! - w tonie zartobliwym to bylo jakby co :)

    ^^

    AB9Pro/E7500/R7870 Hawk/
    DellU3011+EizoS2433W/6GB-800MHz-
    OCZ-CL4/Sams.830 256GB

  3. ja mam , Zryty_Berecik 8/10/03 07:20
    szkole :(
    wiec lipa
    jeszcze mi dowalili z matmy jakis sprawdzianik w niedziele :(

  4. buuuu , pjfox 8/10/03 08:44
    do 22 pracuje - ale może się coś da wykroić

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  5. ja bardzo chetnie... , obiwan 8/10/03 12:55
    sie pojawie. CU

    ...and justice for all

  6. ja tez sie pojawie , Bojar 8/10/03 14:46
    akurat nie mam nic w planach na sobote :))

    Lubię pracę. Praca mnie fascynuje.
    Mogę siedzieć i patrzeć na nią
    godzinami.

  7. kurde chlopaki przelozcie to na nastepna sobote , McKania 8/10/03 15:45
    akurat w ta musze byc w ostrowie na meczu stali i slaska :)

    Falcon - daj znac dokladnie co z tym koszem [wynajem sali na mickiewicza] [mail/gg/gsm/whatever :)]

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

  8. morze zeczywiscie next week , Thadeus 8/10/03 18:07
    bo ja narazie spie na stojaco - niw eim jak nastepny ale narazie siedze w labie jescze i sie mecze :(

    ...

  9. no to co? , falcon.temp 9/10/03 14:07
    przekladamy, tak? niech bedzie next week ...

    ^^

    AB9Pro/E7500/R7870 Hawk/
    DellU3011+EizoS2433W/6GB-800MHz-
    OCZ-CL4/Sams.830 256GB

    1. z tego przekladania to... , obiwan 9/10/03 21:31
      nic dobrego nie wyjdzie, ale jesli tego chce wiekszosc to...

      ...and justice for all

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL