Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76997 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki wybrać dysk? CD. , LesLesLes 8/10/03 01:14
Z Waszą pomocy wybrałem 3 modele, z których przyjdzie mi coś kupić:
1. Seagate 120 GB / 160GB Barracuda 7200.7 ST3120026AS 8MB SATA (120GB - 500zł.)
2. Samsung SpinPoint 160 GB SP1614C (7200, 8MB cache) SATA (k.610zł)
3. Maxtor DiamondMax +9 120 / 160 GB (8MB) 6Y0160M0 SATA
(160Gb - k.700zł)

Przypominam, że szukam dysku o pojemności 120 lub 160GB (obecnie mam 80GB jak w opisie - jest dość łośny) wydajnego a zarazem cichego na złączu SATA, ponieważ chcę wykorzystać posiadany na płycie kontroler SATA.
Dzięki za sugestie!

Epox 8RDA3+; AMD Barton2500+
(@10,5*200=2,1Ghz); TwinMos
2*256MB Dual 400Mhz; WDC80GB JB

  1. ja bym wybral barracude 160 , Venom79 8/10/03 06:52
    ale kazdy ma swoje zdanie, wiec pewniebedziesz mial rozne sugestie

    aha, wzialbym seagatea, bo z tych co mam do tej pory jestem zadowolony

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  2. Barracuda , modrak 8/10/03 07:36
    Ja bym brał Barracude ! Pojemnosc do ceny wskazuje na 120GB , ale jeśli masz kase bierz 160 GB !
    Seagate mam w pracy , pracuje ale zeby mnie rzucał na kolana to nie powiem .

    Stare dobre P4 ... reszta to proza
    życia....

    1. update...... , modrak 8/10/03 07:39
      w pracy mama samsunga ......chciałem powiedzieć......

      Stare dobre P4 ... reszta to proza
      życia....

  3. Barracuda , NimnuL-Redakcja 8/10/03 09:00
    IMHO .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. hmmm , BENY 8/10/03 09:18
    Z tego co ostatnio czytalem Barakudy to juz nie te same baraki co rok temu. Wtedy swiecily przykladem. Ostatnio ustaepuja pola rywalom... A szkoda. Ja bym zastanawial sie miedzy Maxtorkiem, a Caviarkiem (nie uwzglednionym w propozycjach). Of koz 8MB podrecznej! Ale zastanow sie nad 160 - Przelicz kaske za 1MB... Niezbyt one ekonomiczne. A 120 na dosc dlugo powinno starczyc (bedziesz mial 200GB)

    / Najlepsza sygnaturka /
    / to brak sygnaturki /

  5. ten z dluga gwarancja:) , Ranx 8/10/03 10:03
    a do reszty sie nie wypowiem...
    swoje powiedzialem juz:)

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

  6. Ja polecam Samsunga , zartie 8/10/03 18:13
    Mam od paru dni SP1614N (czyli wersję ATA) i jest bardzo cichy i szybki - wg Sandry 2003 ponad 37 000 kB/s na pierwszej partycji (16 GB, NTFS, bez defragmentacji, a jest już na niej trochę bałaganu).

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL