Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76951 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

karta dźwiękowa do słuchania muzyki , Zajkos 8/10/03 08:12
mówiliście, że do słuchania muzyki to Yamaha - moze być ta?
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=16748290
szukałem o niej na google ale niewiele można znaleźć

  1. ujdzie , Olo 8/10/03 08:28
    cudow na miare Terrateca (nawet starego i taniego - zobacz czy na Allegro nie ma czasem jakiegos) nie oczekuj ale grac powinna w sposob niewkurzajacy.

  2. tak , NimnuL-Redakcja 8/10/03 09:01
    czemu nie.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  3. jeśli to to samo co 724 , Babek 8/10/03 10:19
    bo tutaj jakieś podobne oznacznie, jeśli to samo co 724 to bym nie brał nie podobało mi się jak grała, jaśli jakiś całkiem inny model to moze i dobra, ale i tak osobiście skłaniałbym się ku jakiemuś sblive .

    1. wiesz sa rozne gusta ... , Olo 8/10/03 11:45
      ... mialem dwie 724ki i wolalem ich dzwiek niz Live'a 1024

  4. A jakie masz głośniki ? , Doczu 8/10/03 10:51
    Jeśli tylko 2 to czemu nie, ale jeśli 4 to lepiej kup Yamahe YMF744

    1. mam 2 , Zajkos 8/10/03 11:28
      ale może lepiej kupie sobie jakiegos terrateca, w siriusie za 66zł jest nowy 128i

      1. Oooo... , Doczu 8/10/03 12:03
        ... to całkiem niezły wybór, choć może dołóż troszkę i kup DMXXFire 1024. W MM bywają po 199 PLN. Sam zamieniłem Fortissimo II na takiego Terrateca. IMO ładniej gra.

        1. ooooo , Zajkos 8/10/03 12:32
          w siriusie jest za 179zł, podoba mi się ta karta, ostatnio kupiłem używany wzmacniacz onkyo i dwa głośniczki B&W dm302, to przydałoby się coś lepszego wsadzić do kompa
          czy ona działa pod XP?
          i czy nie musze się bać o piski i inne niespodzianki spowodowanymi zakłóceniami z pozostałych komponentów w kompie?

          1. Zupełnie bez obaw , Doczu 8/10/03 12:37
            Pod warunkiem że to DMXXfire 1024 a nie jakiś Aureon.
            Aureony są juz robione na gorszym chipie :-(
            Jeśli to DMXXfire 1024 to zakup sobie jeszcze przewodzik optyczny i bajeczka jest.
            Pozdrawiam.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL