Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76915 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z gra Devastation:( , Ament 8/10/03 09:05
Po odpaleniu, w polowie ladowania wyskakuje:

OS: Windows XP 5.1 (Build: 2600)
CPU: GenuineIntel Unknown processor @ 2405 MHz with 511MB RAM
Video: NVIDIA GeForce4 Ti 4200 (4345)
Machine: MFC
User: Ament
GameVersion: 380

Assertion failed: InPos<=Size [File:..\..\Core\Inc\FFileManagerWindows.h] [Line: 60]

History: FArchiveFileReader::Seek <- ULinkerLoad::Seek <- LoadImportMap <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- ULinkerLoad::VerifyImport <- ValidateImports <- ULinkerLoad::Verify <- ULinkerLoad::ULinkerLoad <- UObject::GetPackageLinker <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Level None.MyLevel Entry) <- VerifyPackages <- UGameEngine::LoadMap <- UGameEngine::Init <- InitEngine

Da sie cos wyczytac z tego?

I
-AMENT-
I

  1. A masz zainstalowanego patch'a? , maciusk 8/10/03 09:22
    Ostatnia wersja to chyba 3.90!
    Może to coś pomoże.

    MSI 683dx

    1. Nie , Ament 8/10/03 09:59
      teraz mam 3.80 ale zaraz sciagne...

      I
      -AMENT-
      I

    2. I jeszcze pytanko... , Ament 8/10/03 10:03
      Czy tylko tak napisales o patchu czy moze masz zainstalowana ta gre teraz?

      I
      -AMENT-
      I

  2. A jaką , m@rcin 8/10/03 09:47
    masz karte dzwiekową bo ja mam smierdzące audigy i czasami mi cos takiego wyskakuje...

    | 13700k| Strix z790 | 3x27 "|
    | Nvme 2 TB | AX 860i |
    | Rtx 3080 | 2x16 7200 cl 34 |

    1. No wlasnie taka... , Ament 8/10/03 09:58
      czyli Audigy...

      I
      -AMENT-
      I

  3. Więc , m@rcin 8/10/03 10:09
    spróbuj ściągnąć poprawki do sterów ze strny creativ'a u mnie teraz chodzi wporzo ,chociaż zdażył mi sie już ten komunikat...

    | 13700k| Strix z790 | 3x27 "|
    | Nvme 2 TB | AX 860i |
    | Rtx 3080 | 2x16 7200 cl 34 |

    1. Ale o ktore Ci... , Ament 8/10/03 10:38
      konkretnie chodzi bo jest z50 roznych rodzajow driverow do Audigy? Najgorsze ze z UT2003 czy UII nie bylo problemu:(

      I
      -AMENT-
      I

  4. wcześniej , m@rcin 8/10/03 10:11
    zdażało się ,że UT2003 chodził2 sek.po czym 10 sek. zwiecha obrazu i tak w kółko teraz jest ok...tak niestety mają się audigy do gierek na enginie nowego UT...

    | 13700k| Strix z790 | 3x27 "|
    | Nvme 2 TB | AX 860i |
    | Rtx 3080 | 2x16 7200 cl 34 |

    1. niestety... , Ament 8/10/03 11:17
      stery mam najnowsze i nawet wylaczylem w configu Audigy - nic nie dalo - czyli to nie wina karty:(

      I
      -AMENT-
      I

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL