Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » soyo 14:35
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14

 Dzisiaj przeczytano
 77748 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mobo pod PIV ABIT IC7-G ver IC7 albo moze cos innego? , dida 8/10/03 11:28
Wlasnie sie zastanawiam. Wybralem Abita IC7-G ale w dalszym ciagu niestety cena wysoka wiec zainteresowalem sie wersja IC-7. Ale cos mi sie nie zgadza. Do tej pory wydawalo mi sie ze roznia sie one tylko RAID-em oraz ze jedna ma 1GB lan a druga 100MB. Teraz przelatuje specyfikacje i widze ze IC7 nie ma lana - ale o czo chodzi? Czy cos sie zmienilo czy tylko mi sie wydaje.

Drugie pytanie czy zainstalowany na obu mobo Kodek audio Realtek ALC650 jest jakis sensowny czy lepiej dalej korzystac z LIVE!5.1?

Macie moze jakies inne propozycje dobrej plyty pod PIV w sensownej cenie bo mi sie juz pomysly skonczyly. Lamie sie nad IC7G ale szkoda mi az tak duzo kasy. Swoja droga niegdzien nie moge w tricity dorwac IS7G - czyzby polityka Intela ;(

Co myslicie o Abicie AI7 - czy jest gdzies juz dostepny i czy wrato czekac? Moze jakies ceny? Jakies inne propozycje co do mobo????? Myslalem ze juz na 100% wybralem ale znowu jestem w klopocie

  1. Co to znaczy? , dida 8/10/03 13:07
    wymagany zewnętrzny interfejs warstwy fizycznej połączenia do gigabitowego kontrolera sieci lan???????/ w odniesieniu do IC7???????????


    niezle napisali ;)

  2. lan , darkfuneral 8/10/03 14:16
    IC7 sprzedawany u nas nie miał lana (moze teraz to się zmieniło - pytaj w sklepei), AI7 jest intersującą płytą ale na i865 a nie na i875 jak IC7/IC7G/IC7Max3o jej dostępności na razie nic mi nie wiadomo, tym bardziej o cenie. Conc muza pozostałbym przy sb.

  3. Coraz bardziej sie zastanawiam czy jednak nie wziac czegos na i865pe , dida 8/10/03 14:45
    Zastanawiam sie nad Asusep P$P800 deluxe (kurcze im blizej decyzji o wydzniu kasy tym wiecej pytan). Ciekawe jak sprawuje sie ta plyta? Czy ktos wie gdzie maja w tricity Abita IS7G - ale w jakies normalnej cenie???

  4. Ja bym został przy Abicie. , PKort 8/10/03 23:00
    Jak nie AI7 to IC7-MAX3 albo IS7-G.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. Tyle ze gdzie dostane AI7??? moze ktos widzial , dida 9/10/03 09:44
      Swoja droga ciekawe jak wypaddnie pomimo ze jest na 865PE w stosunku do IC7-g?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL