Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » KHot 15:12
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55
 » rooter666 14:55
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38

 Dzisiaj przeczytano
 83987 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Najlepszy zasilacz dla Athlona XP , EddyXpek 8/10/03 13:17
Ostatnio miewam problemy z moim zasilaczem, niestety szajs i nie wyrabia. Więc chciałem się was poradzić, jakie zasilacze uważacie za najlepsze dla Athlonów i jakie są ich ceny ;)?

p.s. Przyszłościowo żeby pociąganał procka np. XP 3000

  1. Chieftec , jam1 8/10/03 13:40
    ma fajne zasiłki
    Chieftec HPC-360-202 - 360W 219.00
    Chieftec HPC-360-302-DF - 360W 252.00
    Chieftec HPC-420-302-DF - 420W 332.00

    p4N 3Ghz +2GBRAM+6600GT

    1. drogo. , Tummi 8/10/03 14:16
      na chieftec.pl jest troche taniej.

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. możliwe , jam1 8/10/03 14:45
        podane ceny z brawakop z zeszłego tygla

        p4N 3Ghz +2GBRAM+6600GT

  2. Ja mam Chieftec HPC-420-302-DF , KAMIL13 8/10/03 13:45
    Jest świetny i wspaniale trzyma napięcia

  3. nieee, te co wymieniacie , Pinokio 8/10/03 14:00
    są do innych proców, do Antka tylko .. Antec ;)
    Np. tu: http://www.dimm.pl/...req=listarticles&secid=2

  4. Podpinam sie.... , EdekZKK 8/10/03 14:04
    ...do Chieftec. Mam HPC-360-302-DF i sprawuje sie extra. Cichy, stabily....
    Pozdrawiam

  5. ._. , GregorP-Redakcja 8/10/03 15:07
    Najlepsze zasilacze do Athlona, jak i każdego innego proca
    robi Enermax ofkorz..
    Do wyboru, do koloru:
    http://www.enermax.com.tw/product-01.htm

    W Polszce bardzo ciężko znaleźć..

    Zaraz po Enermaxie będzie chyba Antec, którego w naszym
    kraju można kupić bez specjalnych problemów..

    ..No tears to cry, no feelings left,
    this species has amused itself to
    death....

    1. Czy rzeczywiście , Pinokio 8/10/03 15:28
      Enermax jest 'the best one'? Jakieś ciekawe testy czy opinie gdzieś znalazłeś? Podziel się sznurkami, pls.
      Bo z tego co czasem sobie czytuję, to z czterech z najlepszych zasiłek do pecetów, dla zwykłych śmiertelników (Antec, Enermax, Topower, Vantec) trudno jest jednoznacznie wybrać ten No.1. Chyba, że kryterium będzie cena, to tu chyba wyróżni się najdroższy Enermax ;)

      1. ._. , GregorP-Redakcja 8/10/03 16:50
        Testy są.. ..i to sporo.. ..wystarczy googla zapuścić..
        W ogromnej większości przypadków wygrywają Enermaxy, albo
        TruePowerowe Antki..
        Trudno na podstawe takich testów wyrobić sobie opinię, który
        lepszy, najlepiej samemu wsio sprawdzić..
        ..sprawdzałem już wiele zasilaczy (Topowery też, Vanteca
        niestety jeszcze nie..) i do takich właśnie wniosków doszedłem..
        Poza tym Enermaxy najładniej wyglądają w środku i przy
        relatywnie niskim poziomie hałasu, grzeją się najmniej z tych,
        które wymieniłeś z modeli powyżej 460W ("najgorętszy" aqrat
        Antec, jeżeli w ogóle można tu mówić o "gorącu"..)..

        Jeśli chodzi o cenę.. ..fakt, że najdroższy, ale też wg mnie
        najlepszy.. ;)

        ..No tears to cry, no feelings left,
        this species has amused itself to
        death....

  6. na PCLab , NimnuL-Redakcja 8/10/03 17:10
    jest test jednego zasilacza Chieftec ... poczytaj . kup ;)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  7. Jeszcze jedno takie ale... , EddyXpek 8/10/03 22:37
    zalozmy ze chcialbym podkrecac Bartona 2500 (np. do 3500). Czy do tego 360W starczy?

    1. ._. , GregorP-Redakcja 9/10/03 17:20
      Qp porządny zasilacz, a będziesz zadowolony..
      ..znaczy się Chieftec conajmniej..

      ..No tears to cry, no feelings left,
      this species has amused itself to
      death....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL