Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 91235 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z instalacją Windows 98 i 2000 , OzA 8/10/03 22:37
Prosze powiedzcie co jest przyczyną i gdzie tkwi błąd.
Miałem na dyskach zainstalowany Win98 i Win2000Prof. Win98 na Primary Master cały dysk 3GB Seagate Medalist. Win2000Prof. na pierwszej 2GB partycji Secondary Slave MAXTORa 40GB. Przez 6 miesięcy nic się nie działo aż tu nagle... pod Win98 nie mogłem uruchomić Subiekta bo komp się restartował lub wieszał. Po kilku dniach zaczął wariować Win2000Prof. który również z niewiadomych przyczyn zaczął się wieszać i restartować kompa. Sprawdziłem oba dyski Norton Anty Virusem i nie wykryło żadnego virusa. Stwierdziłem, że przeinstaluje systemy. Najpierw zainstalowałem tak jak do tej pory Win98 na PrimMaster Seagate i wszystko działa. Jednak gdy chę zainstalować Win2000Prof. na pierwszej partycji drugiego dysku to przy próbie instalacji, podczas kopiowania plików potrzebnych do instalacji, komputer sam się restartuje lub wiesza na czarny ekran. Nie wiem co mam już robić bo wszelkie metody zmiany miejsc dysków prim. sec. master i slave nic nie dały. Wyjmowałem i zamieniałem też kości pamięci. Virusa nadal nie ma bo sprawdzałem.
Czy mam wadliwą płytkę instalacyjną Win2000Prof.?
Prosze poradźcie bo kolejnej nieprzespanej nocki niewytrzymam

Z góry dzięki za pomoc.

I sniffed Coke...
but the ice cubes
got stuck in my nose

  1. polecam zainstalowac , zorg 8/10/03 23:43
    Windows XP

    salsa merenqe bachata

    1. a ruszy... , OzA 8/10/03 23:48
      ...na Celeron 333MHz 98MB RAM ??

      I sniffed Coke...
      but the ice cubes
      got stuck in my nose

      1. a co ma nie ruszyc ;] , ThY 8/10/03 23:49
        12369

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL