Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 90918 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sterowniki do SB Live - opłaca sie instalowac nowe ? , Zryty_Berecik 8/10/03 22:53
mam SB LIVE 1024 i kupiłem go w 2000 roku
od tamtej pory za kazdym razem instalowałem sterowniki z płyty dołączonej go muzy
kumpel mi cos wspomnial zebym zapodal sobie LW2.0 lub 3.0 nie pamietam ( Live ware 2.0 lub 3.0 - jakos tak sie to zwie )
cozy cos mi to da ?
sa jeszcze nowsze od tych co mi kumpel poleca ?
oplaca misie instalowac nowe/najnowsze sterowniki gdy tylko korzysam z SPDIF'a ?
nie lubie softu ( hardware rulez ) i nie chce mi sie bawić zesterami więc Was pytam :))))

  1. ja bym sie w to nie bawil... , tecep 8/10/03 23:08
    wczoraj przez sterowniki do tej samej karty musialem reinstalowac system:( Co prawda to nie te same stery ale sie zrazilem lekko i osobiscie juz sie nie bede z ta karta bawil.

    taaaaaaaaa.....

    1. moja , Zryty_Berecik 8/10/03 23:11
      windoza rozjebundoza ( 98se ) lezy bez ingerencji repairowania juz pare ladnych miechow..... ( 8-10 ) i ledwo chodzi i czasu nie mam
      zreszta zawsze jest tak ze jak padnie juz calkowicie to dopiero ja stawiam od nowa ( ghosta mam ale takiego ghosta to se moge zrobic z nim delete )
      ze sterami moge sie pobawic tylko nie wiem ktorymi i czy warto...

      1. jak nie masz live ware 2/3 , Wedrowiec 8/10/03 23:56
        to ja bym sobie zainstalowal - ale jak bedziesz mial wiecej czasu na ewentualna reinstalke ;)

        "Widziałem podręczniki
        Gdzie jest czarno na białym
        Że jesteście po**bani"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL