Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 90998 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Barton 2500+ i Epox 8RDA3G - jak skonfigurowac , _Kubus_ 9/10/03 09:23
Witam

Mam problem z konfiguracją Barton 2500+ (1833) i Epox 8RDA3G, 256 RAM (400) Po wystartowaniu komputera wykrywny jest procesor Athlon XP 1.1. Przy zmianie FSB na wieksze niz 133 (do wyboru są jeszcze 166 i 200) po wyjsciu z BIOS-u komp sie restartuje i nie uruchamia ponownie. Pozostaje FSB 133 lub 100 i zabawa z mnożnikiem. Za nic jednak nie moge trafic na właściwe jego ustawienie - widzi proca jako 1.1, maksymalnie 1.3 albo sie nie uruchamia. Jak to skonfigurowac?
Pozdrawiam
Kuba
  1. musisz ustawić magistralę 166 , Darek K. 9/10/03 10:13
    poza tym Epoxy po zapisaniu ustawień resetują się dwa razy - raz wyskakuje napis na czerwono "Dont Turn..." a później już normalnie się uruchamia

    Everything that has a beginning has an end

    1. i zmień pamięć w inny bank , Darek K. 9/10/03 10:15
      może przyczyną jest słaby zasilacz?

      Everything that has a beginning has an end

      1. zasilacz odpada , _Kubus_ 9/10/03 10:29
        Zasilacz mam 430 wiec slaby to on na pewno nie jest :)
        Po wybraniu fsb 166 i zapisie ustawien mam napis - don't turn.. komp sie restartuje i.. wylacza sie (pali sie zielona diodka z przodu, ale wszystko jest wylaczone - wiatraki nie chodza itd.) Zeby go zgasic trzeba odlaczyc zasilanie lub dluzej przytrzymac power na obudowie. Jednak przy probie uruchomienia - wlacza sie i za moment sie wlacza. Trzeba resetowac biosa. Robie teraz upgrade bios-a. Co jest grane?? A kosc pamieci najlepiej wlozyc w jedno z czerwonych skrajnych gniazd czy w srodkowe czarne?

        1. z pamięciami pokombinuj , Darek K. 9/10/03 11:15
          z każdym slocie
          sprawdź procek u kogoś - może jest uwalony, pamięci spróbuj ustawić na pc266

          Everything that has a beginning has an end

          1. dzieki , _Kubus_ 9/10/03 11:27
            :-)

  2. rozwiazane , _Kubus_ 9/10/03 11:25
    No to juz wiem.. ze dziala mi blokada antyprzegrzaniowa :) Okazalo sie ze powodem wszystkich problemow byl brak pasty pomiedzy procem a wentylatorem - skladalem zestaw wczoraj w nocy i nie mialem takowej, wiec.. :) Po przesmarowaniu wszystko działa bez problemów.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL