Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » steve 18:37
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48

 Dzisiaj przeczytano
 99493 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ktore pamiatki brac GEIL czy TwinMos znowu dylemat , dida 9/10/03 15:03
Geil to CAS 2.5 6-3-3 2T, każdy moduł wyposażony w radiator
TwinMos CAS2.5

Oba to 256 MB pc400 (w gre wchodza dwie sztuki) roznica w cenie to 45 pLN na sztuce - łącznie to 90PLN

Czy wrato brac te Geile czy jednak zostac przy TwinMosach. Zaznaczam ze chce je podciagnac na CL2

Kurde im blizej kompletowania sprzeciory tym wiecej mam pytan

  1. Na ile mają , maras 9/10/03 15:19
    chodzić dla CL2?
    Mam te Twin Mosy i mogę sprwadzić.

    Dupa panie Edziu !

    1. Kurde , maras 9/10/03 15:23
      ale pytanie zadałem chodzi napewno o 400Mhz.
      Jak będę w domu to sprawdzę przy jakim napięciu to nastąpi.

      Dupa panie Edziu !

  2. Dokladnie , dida 9/10/03 15:29
    Na jakich timingach pojda te twinmosy?

    1. Chodzi o 400 mhz ;) , dida 9/10/03 15:30
      Ciekawe czy pojda wyzej i na ile zanizonych timibgach. Kurde dzisiaj jakis potluczony jestem - to chyba przez pogode

  3. Wyniki podam , maras 9/10/03 20:35
    po 22.00 jak wrócę z pracy.

    Dupa panie Edziu !

    1. Dodam,że w , maras 9/10/03 20:51
      tej chwili chodzą u mnie w dualu na 340MHz przy 2622.A tylko dlatego ,bo mam ustawione taktowanie 1/1.

      Dupa panie Edziu !

      1. wyniki , maras 9/10/03 23:29
        bez problemu 400MHz przy 2766 na 2,6V wyżej nie próbowałem.
        Acha te moje pamięci to nie są twistery tylko te bez radiatorów i kosztowały 475zł za 2x256MB Pc400 CL2,5 do duala ,czyli parowane.

        Dupa panie Edziu !

  4. GEIL , Chrisu 9/10/03 20:41
    Twinmosy coś słabawe są :( Te CL3 czasami nie chcą chodzić na 400 MHz - nawet CL3... A dzisiaj wrócila jedna 512 CL2.5 - uszkodzona...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. Mowisz ze warto wzisc te Geile , dida 9/10/03 21:02
      CL 2.5. Ciekawe czy dadza sie podbic na CL2 i utrzynac dosc ostre timingi?

      Swoja droga zastanawiam sie czy jest to warte tych dodatkowych 90 PLN.

      A co myslisz o Twisterach od Twinmosa?

      1. jutro albo pojutrze , Chrisu 9/10/03 22:53
        maja przyjść do mnie do firmy... Jak będę coś wiedzial to dam znać. Poczytaj też trochę testu pamięci na TPC...

        /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL