Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » steve 18:37
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48

 Dzisiaj przeczytano
 99404 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak zrobic kabel sieciowy ( internet ) , thomasov 9/10/03 17:05
Z uwagi na to że chwilowo muszę przenieść komputer do innego pokoju a kabel do internetu mam troszke unieruchomiony ( tzn. pod listwami ), postanowiłe że zrobie sobie taki kabelek sam. W tym rzecz że nie bardzo wiem jak podłaczyć końcówki do kabla. A z tego co wiem to kabel jest 5 żyłowy. Ma ktoś z was jakieś zdjęcie w jakiej kolejności połączyć te kabelki z koncówką. A no i czy bez zaciskarki do końcówek to się wszystko będzie jakoś trzymać.

  1. he? , kaszpio 9/10/03 17:07
    5 zylowy do internetu? a jaki to internet?;-)

    Toshiba Tecra S11-124

  2. 8 żył to rozumiem... , PrzeM 9/10/03 17:09
    ...a bez zaciskarki? Trzeba mieć dużo szczęścia żeby dobrze zarobić kabel i żeby sięnie skaleczyć tudzież ubić palucha. A jak ułożyć kable? - obojętnie byle jednakowo z każdej strony...

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

    1. polonezuje;-) , kaszpio 9/10/03 17:12
      standard to np:
      1) pomoaranczowy
      2) b. pomoranczowy
      3) niebieski
      4) zielony
      5) b.zielony
      6) b.niebieski
      7) brazowy
      8) b.brazowy

      czyli uzywane sa tylko 1,2,3,6 reszta bez znaczenia, dlatego wazna jest kolejnosc bo one ida parami;-)
      Przy odleglosciach pow. kilkudziesiecu metrow to ma znaczenie!

      Toshiba Tecra S11-124

      1. no to piszę że wszystko jedno :) , PrzeM 9/10/03 17:15
        byle identycznie:

        b.pom
        pom
        b.ziel
        ziel
        b.braz
        braz
        b.nieb
        nieb

        też jest OK :))))

        PrzeM

        above the mind - powered by meat...

        1. wg standardu... , kaszpio 9/10/03 17:17
          nie jest ok...

          Toshiba Tecra S11-124

      2. ja sie tu podpisuje :) , PaszkfiL 9/10/03 17:55
        ma znaczenie ale nnie na tak krotki dystansie ... ;)

        o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    2. no z tym, że jednakowo to też nie wiadomo .. , Tiamat 9/10/03 17:20
      .. bo może byc potrzebny cross jednak - zależy skąd ten internet przychodzi :)


      Polecam obrazek pod koniec strony z linku:
      http://www.linksys.com/faqs/default.asp?fqid=20

      -+- TmT ---
      Jest 10 grup ludzi - jedni rozumieją kod
      binarny, drudzy nie.

  3. pojdzie i na 2 parach.... , Okota 9/10/03 17:19
    To jest standart - 1 jest po prawo jak patrzysz przodem na wtyczke
    1.zielono-biały
    2.zielony
    3.pomarańczowo-biały
    4.niebieski
    5.niebiesko-biały
    6.pomarańczowy
    7.brązowo-biały
    8.brązowy

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    1. obydwa standardy są dobre.. , carlosA 9/10/03 19:13
      tzn. Twój i kaszpio, ważne jest aby cała sieć była zrobiona w jednym ;). Nie pamiętam jak się oba nazywają ale mają a i b na końcu, dobrze pamiętać oba. (chociażby dlatego że z ich połączenia wychodzi cross).

      #whatever

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL