Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 102298 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] naliczanie 60/1 czy się opłaca (ERA)? , Ponczo 9/10/03 22:02
Ostatnio Tak-Taka przerobiłem na abonamnet w promocji "aktywacja bez telefonu" (umowa na rok, pierwsze sześć miesięcy abonamnet 1 zł, drugie 6 misięcy abonamnet normalny). No i płace 1 zł za taryfe Moja 40 Medium :-) Zastanawiam się nad aktywacją usługi naliczania 60/1. Czy to się opłaca? Naliczanie jednosekundowe moim zdaniem za drogie. Moje miesięczne rozmowy będą mieścic się bezpłatnych minutach (40) lub nie znacznie wykraczać poza nie.

-=|GG:1668081|=-

  1. Jesli dzwonisz czesto... , evil 9/10/03 22:04
    a rozmowy przez Ciebie prowadzone sa krotki, to tak - opaca sie.

    Jesli jednak nie - no to nie...

    Pozdr... :)

    d: || nie kradnij - rząd nie lubi
    konkurencji || :P

    1. jak już zaznaczyłem, , Ponczo 9/10/03 22:09
      moje miesięczne rozmowy mieszczą się bezpłatnych minutach (40) lub nie znacznie wykraczają poza nie. Śrdenia rozmowa około 1 minuty 20 ~ 40 sekund. A więc zaoszędzał bym darmowe minuty (sekund :).

      -=|GG:1668081|=-

  2. skoro , Andrzejek 9/10/03 23:23
    mówisz że się prawie mieścisz w darmowych minutach to się nie opłaca

    może lepiej zastanów się nad opcjami "taniej w sieci era" (jeżeli masz dużo znajomych w erze) albo "taniej po godzinach" (w tym przypadku po 18:00 płacisz już nie 1,32 ale 0,81 za minutę no i tylko raz za aktywację uiszczasz 5zł i koniec a nie co miesiąc 5zł za naliczanie 60/1)

    1. już mam aktywowane , Ponczo 9/10/03 23:26
      taniej po godzinach, za wczasu na wszelki wypadek.

      -=|GG:1668081|=-

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL