Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 102733 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

AirStrike 3D - wow, ta gierka roxx , Poke 9/10/03 23:14
Wlasnie przegladalem przyadkowo publiczny ftp i znalazlem tam takie cudo. Zciagnalem ot tak sobie, a tutaj...! Polecam.
ftp://147.46.237.66/incoming/Airstrike%203D.zip

09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  1. hmm , Czarek 9/10/03 23:17
    a ile wazy (eftep oczywiscie zajety) i co to w skrocie jest?

    1. Tylko 12 MB , Poke 9/10/03 23:29
      A na FTP tylko jedno polaczenei mozesz wykonac.

      09 sierpien 2008 - penitentiam agite

      1. No wlasnie... , elliot_pl 9/10/03 23:33
        Moglby to ktos gdzies jeszcze do zassania udostepnic?

        momtoronomyotypaldollyochagi...

  2. Heh , Yorg 10/10/03 00:27
    albo niemozna sie podlaczyc albo jak juz sie uda to chce hasla i usera

    GG: 1706185
    lub komórka :)

  3. Gralem kiedys w demo. Giera super. :) , Mms 10/10/03 00:43
    Na tym FTP jest pelna wersja? Jak tak, to niech ktos to wrzuci gdzie indziej. Chetnie zassam.

    Pozdrawiam

  4. Pełna wersja jest na ... , Doczu 10/10/03 07:07
    ... ftp PCWK - sam stamtąd sciągałem jakiś czas temu.
    A gierka fajna. Przypominaja się czasy automatów w salonach gier.

  5. wlasnie qpilem i ssam orginal i pewnie dzisiaj wieczorem zapodam , etranger 10/10/03 08:44
    na torrencie

    IStal sie switch:)

  6. a jak gotowka pozwoli to qpie na koniec miesiaca inna produkcje tych kolesi , etranger 10/10/03 08:52
    Alien Shooter tez ladnie wyglada

    IStal sie switch:)

  7. hehe , MayheM 10/10/03 09:13
    niezly speed jak na public ftp (~1Mbit)
    hehe, juz mam te gierke, sprawdzam...
    pozd

  8. jasna cholera juz jestem spozniony do roboty, uwaga to wciaga, grywalnoscv jeszcze lepsza , etranger 10/10/03 09:21
    niz w expendable tam kierowanie postacia bylo do dupy, ufff, weekend mam zglowy

    IStal sie switch:)

  9. ale wypas , chris_gd 10/10/03 10:59
    dzieki bardzo

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL