Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » bmiluch 22:28
 » Fl@sh 22:20
 » ManiusNG 22:12
 » rurecznik 22:01
 » rooter666 21:58
 » Druzil 21:50
 » Markizy 21:48
 » Wedrowiec 21:43
 » DYD 21:41
 » globi-wan 21:35
 » Kraszan 21:30
 » zibi13 21:21
 » Sociu 21:17
 » Majster 21:11
 » JE Jacaw 21:01
 » gigamiki 20:59
 » patinka 20:59
 » Dexter 20:58
 » slanter 20:43
 » Wedelek 20:40

 Dzisiaj przeczytano
 111249 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Boot menu , OzA 10/10/03 19:46
Witam

Chciałem zapytać jak wywalić menu startowe systemu. Dokładnie chodzi o to że miałem Windowsa 98 i chciałem zainstalować sobie jeszcze Windowsa 2000. Stworzył on menu wyboru pomiędzy Win98 a Instalką 2000. Instalka jest skopana i nie idzie zainstalować 2000. Chcę pozostać przy jednym systemie Win98. Czy zna ktoś sposób by to menu nie wyskakiwało mi przy starcie kompa? Dodatkowo jak wyskakuje to domyślnym jest instalka Win2000. Czy jest potrzebne zainstalowanie od nowa Win98? Prosze o podpowiedzi.

Z góry dziękuję

I sniffed Coke...
but the ice cubes
got stuck in my nose

  1. boot.ini , mehow 10/10/03 19:49
    znajdz ten plik i go edytuj

    Na cudze błędy patrzymy jak na
    cudze kobiety. Mamy z nich dużo
    więcej radości niż z własnych.

    1. tylko że jest jeszcze problem... , OzA 10/10/03 19:54
      ... oprócz edycji tego pliku usunąłem plik LZNT coś tam Wyrzuca mi teraz że nie ma tego pliku i nie odpali systemu :/ Chyba troche przegiąłem :/

      I sniffed Coke...
      but the ice cubes
      got stuck in my nose

  2. może wystarczy odpalić system z dyskietki W98 , Cartman 10/10/03 19:58
    i wpisać "sys c:"
    ???

    SWEEET !

    1. nie , OzA 10/10/03 20:00
      jak to zrobiłem kiedyś to system "odpalił" ale jakby tylko w trybie poleceń Wogóle nie wyświetlił się GUI tylko kursor miga po PROMPTcie czyli C:\_ i koniec

      I sniffed Coke...
      but the ice cubes
      got stuck in my nose

      1. bo trzeba zachować oryginalny plik , Cartman 10/10/03 20:10
        msdos.sys
        i podmienić go po tej operacji ( w nim jest napisane gdzie jest zainstalowany Win98)

        SWEEET !

        1. o... , OzA 10/10/03 20:24
          dzięki. nie wiedziałem

          I sniffed Coke...
          but the ice cubes
          got stuck in my nose

  3. polecam cos innego.... , WooKy 10/10/03 22:25
    Jest fajny sposob zeby upload na neo nie spowalnia downl. obadaj programik cFos do laczenia sie z netem przez neo... Nie chce mi sie tu tego opisywac ale sluze sznureczkiem:)

    http://neostrada.info/forum/viewtopic.php?t=1201

    tam jest ladnie opisane,no i przede wszystkim bez telepsowskiej "aplikacji dostepowej":P

    bitnoi.se

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL