Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 4672 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

komp mi sie rebootuje (hard reset) :( , Xavier 11/10/03 22:16
raz dziennie przynajmniej o roznych godzinach, chociaz z reguly wieczorem, zaczelo sie 2 dni po kupnie chiefteca 420 i solteka sl-75frn2-l. Napiecia wedlug biosu i soltekowego hardware monitora bardzo dobre jedynie speedfan pokazuje vsb5 = 5.64. system od tego czasu robiony 2 razy, nav2003 nic nie wykrywa, ZoneAlarm tez, Temperatura nie przekracza 40 stopni, radiator proca ledwo letni nie mam pojecia co to moze byc, ma ktos jakis pomysl? Podejrzewalem kumpla z sieci ale zone alarm milczy. Reszta sprzetu: 512 mb kingstone, gf4 4200 agp x8, Seagate 5400 40gb.

"ja nie jestem agresywny - agresywność:
jeden"

  1. a jaki system? , Tummi 11/10/03 22:49
    odlacz kabel od sieciowki i zobacz co sie bedzie dzialo ;-))))

    Z tego co piszesz trudno cos wywnioskowac - wszystko moze byc walniete ;-( Moze odkurz komputer i podociskaj wszystko - nie zaszkodzi, a moze pomoze ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. no tak , Xavier 11/10/03 22:52
      najwazniejsze, win xp pro pl, dodam ze update'y z windupdate poinstalowane sp1 + 40mb innych "smieci" zaraz po instalce systemu. Jak ja przezyje dzien z odlaczonym kablem od sieciowki? :) Co do odkurzenia to sprobuje. Posta napisalem chaotycznie bo wlasnie 3min przed mi sie znow rebootnal :)

      "ja nie jestem agresywny - agresywność:
      jeden"

      1. ... , [yureq] 11/10/03 23:46
        PPM* My Computer -> Properties -> Advanced -> Startup and Recovery -> System failure -> odptaszkuj Automatically restart :]

        * - Prawy przycisk myszy ;]

        Mam żonę i nie zawaham się jej użyć!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL