Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 4677 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

program do wyciszania HDD Seagate , Portal 12/10/03 09:50
Witam
Potrzebny jest mi program do wyciszania dyskow Baracuda ? niestety nie pamietam jak on sie nazywal- jezeli ktos by mogl to prosze o wyslanie mi go na emaila lub podania linku
Jezeli nie bedzie to klopotem to prosze rowniez wytlumaczyc jak nim sie poslugiwac

  1. Szukaj na stronce seagate , konto-usuniete1 12/10/03 10:02
    programu seaaam2.exe. Nie bede ci podsylal bo moze jest no
    sza wersja niz mam . Z obsluga sobie poradzisz chyba ze czytac nie umiesz :)

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

    1. czy dziala on z Barracuda III ? , NimnuL-Redakcja 12/10/03 11:30
      i czy wycisza tylko prace glowic zwiekszajac czas dostepu czy takze krecenie sie talerzy, powiedzmy zmniejszajac predkosc obrotowa do 5400rpm ?

      jak to drugie to byloby super.
      pozdrawiam

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  2. a czy , Portal 12/10/03 10:23
    Barcuda 7200.7 ma tez opcje w ktorej mozna wyciszyc dysk jak to bylo z wczesniejszymi Baracudami (IV)
    ktos wyciszal baracude 7200.7 tym lub innym programem?

    1. Jesli nawet ma , konto-usuniete1 12/10/03 10:35
      to z tego co mi wiadomo dyski seagate sa defaultowo ustawione wlasnie w najnizszym poziomie glosnosci :) wiec na ciszej sie nie da :D

      Nine Inch Nails to jest TO :)
      iRacing Driver :)

  3. ewentualnie odpal jakiegos knoppix'a i użyj hdparm , Master/Pentium 12/10/03 11:14
    Ten program też umożliwia regulację głośności. Sprawdzałem - działa OK.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  4. Ooo... ciekawa kwestia. A czy da się wyciszyć Caviary?? Sami wiecie, bardziej to im: , spieq-Redakcja 12/10/03 11:57
    by się przydała taka operacja :> (dysk mi sobie radośnie świszczy, najpierw był entuzjazm po kupnie, a teraz rutyniarska frustracja...)

    To ja, ten słynny emotidestruktor.

    [podążaj za Żółtą Taksówką...]

  5. odpalilem programik na baracuda 7200.7 , Portal 12/10/03 16:27
    i pisze ze not activ w panelu wyciszania dysku :(

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL