Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » piszczyk 00:30
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58
 » Ramen 22:57
 » Zibi 22:55
 » DJopek 22:54
 » rooter666 22:51
 » m&m 22:45

 Dzisiaj przeczytano
 4450 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

NIC NA EKRANIE:) , luu_em 12/10/03 10:35
Mam problem ktory co powien czas daje mi sie we znaki, chodzi o to ze czasami po instalacji "swiezego"sytemu WIN XP PRO i zainstalowaniu SP1, system zalacza sie ale nie pojawia sie na pulpicie nic oprocz tapety, nie ma nic i nie da sie nic uruchomich oprocz menadzera zadan windows, w zakladce procesy widac wtedy kilka uruchomionych procesow, ale dziwne jest to ze nie uruchamia sie explorer.exe, czy ktos z was mial podobny problem.

juz sam nie wiem czego to jest wina czy to ten smieszny xp ,a moze wina sprzetu choc ten wymienilem.
(GigaByte GA-7VAXP, AMD XP 1,8+, 1GB DDR333, WD CAVIAR 80GB 8MB CACHE)
  1. hmmm to moze sprobuj ... , PaszkfiL 12/10/03 10:38
    ... w procesach nakazac mu uruchomic explorer poprzez Nowe zadanie ? moze pomoze

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    1. ps. nie krzycz w temacie ... , PaszkfiL 12/10/03 10:42
      j.w

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. niestety tez nie dziala w ten sposob:( , luu_em 12/10/03 10:43
    probowalem ale rowniez nie dziala

  3. Widnows XP , masza 12/10/03 11:36
    najlepiej zintegrować z Service Packiem ;-) (opis na cdrinfo.pl ->plyta startowa windowsXPsp1)...no ale musisz mieć wypalarkę.

    Co do Twojego problemu, to dzieje sie tak od razu po instalacji Service Pack. hmm a w awaryjnym tez??? Jezeli nie, to spróbuj wyłączyć "Logowanie graficzne"..a później je włączyć... Skasuj usera, utwórz go na nowo..hmm...
    wiesz co sam nie wiem co to moze być...trza pokombinować...
    Ale co do SP1 to najlepiej go zintegrować z instalką systemu;-)

    Pozdrowionka !!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL