Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 7686 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanie o OnetKonekt przez Satelite !!! , McGen 12/10/03 14:09
http://konekt.onet.pl/

hm czy ktos sie tym interesowal i wie jak to dziala ? , czy satelita. modem or etc sa wypozyczane ?, hm jesli ktos wie cos na ten temat prosze o info, jestem zainteresowany : )
pzdr i dziekuje

..:::McGen GG: 82095:::..

  1. i wszystko jasne , etranger 12/10/03 14:16
    standardowej anteny do odbioru TV cyfrowej - powinna być skierowana na satelitę Astra 1G (19,2° Wschód), średnica minimalna czaszy anteny to 60 cm (warto jednak rozważyć montaż anteny o średnicy 70 cm lub większej, aby zminimalizować wpływ złej pogody)
    uniwersalnego konwertera LNB
    dobrej jakości kabla koncentrycznego, podwójnie ekranowanego
    Sugerowane jest zakup oraz powierzenie

    IStal sie switch:)

  2. qp karet dvb i jakis komplet sat cyfrowy , etranger 12/10/03 14:17
    i wedlug tego co oni pisza swiat stoi dla ciebie otworem

    IStal sie switch:)

  3. cd... , etranger 12/10/03 14:17
    Onet.pl w ramach promocji oferuje nabywcom OnetKonekt Satelita karty PCI w cenie już od 299 zł (z VAT) oraz modemy USB w cenie od 499 zł (z VAT).

    IStal sie switch:)

  4. UWAGA --- PUŁAPKA !!! , tomimak 12/10/03 14:48
    Pamiętajcie ze sciagacie tylko przez protokoły HTTTP i FTP !!
    zadne osiolkowe , kazowe i nie mowcie ze idzie to przez proxy nie działa kiedys mialem SkyStatI z Europa Online w czasach gdy krolowal NAPSTER pamietacie :)) i lipa nic nie szlo moglem jedynie posciagac z www i ftp :((

    1. aha , McGen 12/10/03 15:09
      dobrze wiedziec, tak wiec zostaje przy tym co mam ; )
      dzieki raz jeszcze, pzdr

      ..:::McGen GG: 82095:::..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL