Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 16:59
 » Star-Ga-T 16:56
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37902 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak skonfigurowac MILO Spam Killer - lub na co go zamienic ? , mehow 12/10/03 21:57
mam ustawione wszystkie domysle reguly wiadomosc i jeszcze z 5 dodalem wlasnych. Problem w tym ze to calkowicie nie dziala. jedyną funkcję jaką spelnia ten program to informowanie o nowej poczcie. Przepuszcza każdą wiadomość, nawet najbardziej perfidny spam.
czy ktos wie moze co na to zaradzic? - bylbym bardzo wdzieczny za pomoc. Lub też jesli ktos jest uzytkownikiem jakiegos lepszeprogramu to bardzo bym prosil o zdradzenie tajemnicy. (ASK ?)
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.

Na cudze błędy patrzymy jak na
cudze kobiety. Mamy z nich dużo
więcej radości niż z własnych.

  1. ja uzywam Milo Spam Killer , no13 12/10/03 22:14
    i jestem zadowolony. Działa bardzo dobrze, mimo ze mam ustawione ze ma sprawdzac poczte co 20 minut. Naleze do osób które co dwie minuty sprawdzają poczte wiec spam zawsze jakis sie trafi. Ale jak zostawie kompa na noc, to w nocy blokuje ok 40 spamów. Aha... mam dodane ok. 200 reguł. Większosc na maile tzn. przyjdzie cos od " to blokuje cale @al.com i nastepnym razem juz nie przejdzie. Uwazam ze to dobry program.

    Iron Maiden

  2. pojawil sie tez program Symanteca , Piapia 12/10/03 22:33
    Symantec Norton AntiSpam 2004, ale go jeszcze nie sprawdzilem, bo uzywam Milo ;-)

    pozdrawiam

    "Człowiek się starzeje bo się
    nie bawi" B&W
    gg40609

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL