Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 18:34
 » bobbaniak 18:33
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03

 Dzisiaj przeczytano
 42400 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Temperatura chipsetu na kt400 , Druzil 13/10/03 09:53
Ello.
Moglibyscie sprawdzic jaka macie temperature na chipsecie ?
Bo u mnie ze startu jest okolo 50 a po dluzszym czasie idzie ponad 70'C !
Troche mnie ona martwi, ba zalozylem nawet zamiast standardowego radiatora z wiatraczkiem, blok wodny i nadal jest taka wysoka.
Jesli dotknac blok, to nawet nie jest cieply.
Dwa razy go mocowale i za kazdym razem takie temperatury...
Co dziwniejsze nie zauwazylem zadnych objawow niestabilnosci.
Plyta to Abid kd7 raid

ps. Gdzie on ma czujke mierzaca temperature chipsetu, moze ktos wie ?

  1. hmmmm , NimnuL-Redakcja 13/10/03 11:02
    "Jesli dotknac blok, to nawet nie jest cieply"
    "nie zauwazylem zadnych objawow niestabilnosci"
    chyba sam sobie odpowiedziales ... błednie jest temperatura podawana ... a pozatym skoro nie ma niestabilnosci ....

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. hmm , Druzil 13/10/03 12:53
      Wiesz zimny blok moglby rowniez oznaczac brak styku z chipsetem, ale zalozylem go poraz 2 i na pewno jest dobry styk.
      Ale wolalbym porownac z temperaturami u innych.

    2. "nie zauwazylem zadnych objawow niestabilnosci" , McKania 13/10/03 15:57
      a ja mówie
      "wszystko do czasu" :)

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

      1. niestabilnosc z pregrzania , NimnuL-Redakcja 13/10/03 19:07
        zwykle pojawia sie w momencie przegrzania a nie po czasie.

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

  2. eee , Sector 13/10/03 16:30
    Abid kd7 Zle pokazuje temperature...kolega tez tak mial....wiec nie masz sie co martwic...zawyza ja chyba o 20 st !!!!!

    Idę - kontemplując radości chwile,
    Idę - opłakując niepewności chwile

    1. skad ta pewnosc? , Druzil 13/10/03 19:05
      gdzies to wyczytales ?

  3. ... , Sector 13/10/03 19:27
    Gdziesz w jakims servisie to przeczytalem ... nie mam pewnosci w jakim.....ale mam pewnosc ze to to bo kolega tak samo mial.....(zreszta zmierz temperature czyms innym........(jakims zew urzadzeniem)..i sie okarze

    Idę - kontemplując radości chwile,
    Idę - opłakując niepewności chwile

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL