Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47

 Dzisiaj przeczytano
 53191 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot;kompik] wlasnie stukam z lozka z pokladu sony vaio , Thadeus 13/10/03 22:38
i powiem miod zakochalem sie ;)
Kompik rewelka - procek mobile pentuim 3 1.1 giga 256 mb ramu dysio 30 giga i do kompletu na stacji dokujacej combo dvd-rw. dodatkowo mnostwo roznego rodzaju portów i laczy poczynajac od uzb i kart pamieci a konczac na firewire i jakichs dziwnych laczach chyba do podlaczenia do kamery video. ogolnie kompik ze stacja dokujaca ma wiekosc i ciezar normalnego laptopa, natomiast pracujac bez stacji dokujacej jest cieniutki i leciutki :). jedno ci mnie wkurza to maly prawy shift ( taki jak klawisze literek i to ze nie moge skozystac z sieciowki bezprzewodowej i musze wisiec na kablu do modemu kablowego. i jest jeszcze takie fajowe pokretełko pod touchpadem ktore dzial jak rolka w myszce z tym ze mozna je jescze w kolka funkcji zaprogramowac.

ogolnie cod miod i orzeszki i nie wiem co ja teraz zrobie z takim wielkim tosterem - jak chce sony vaiooooooooooooooo :)

...

  1. Ja w zyciu mialem... , Ament 13/10/03 23:25
    duzo do czynienia z laptopami i szczerze mowiac gdyby nie to ze lubie pogiercowac i poogladac DVD w 5.1 to juz dawno bym sie pozbyl wszystkich tych gratow zajmujacych cale biurko;-) Ale poki co... A ostatnio bawilem sie Soniaczem (nie pamietam nazwy i symbolu) ktory mial rozmiary troszke wieksze od formatu B5... Miodek... Minus taki ze oprocz FDD nic w sobie nie mial - wszystko sie podlacza zewnetrznie... Reasumujac - bejr fajny ale mi poki co wystarcza PalmIIIc i 7650;-)

    I
    -AMENT-
    I

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL