Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » cVas 23:16
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39
 » GULIwer 22:36
 » Kilgor 22:32
 » ulan 22:28
 » @GUTEK@ 22:25
 » maddog 22:24
 » marek_m 22:21
 » metacom 22:20
 » rainy 22:15

 Dzisiaj przeczytano
 60082 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mam CLAP'a i nie pójdzie mi Splinter Cell i co gorsza Homeworld 2. Na co wymienić (taniego , Dexter 14/10/03 15:13
Nawet b. taniego, co będzie szybsze niż CLAP i naprawdę niedrogie. Jakiś Radeonek?
GF 2 odpadają.

Komisarz, Blimek, Bart - nie odpowiadajcie w wątkach, które zakładam.
Odpowiedzi oleję.
THX!

  1. W zasadzie sam szukam odpowiedzi , stiv 14/10/03 15:23
    na takie pytanie i aktualnie się wacham między ati 8500le/9100 -saphire lub herkules(ok 360) a MSI 4200 (ok400OEM 430 BOX)

    1. Ja kilka dnie temu , Piter 14/10/03 15:31
      wziąłem Herculesa 9000 pro. Bardzo fajna karta, widać że pożądnie zrobiona no i daje piękny obraz - nie to co mój stary Manli GF2mx :D
      Jedyny minus to niezgodność taktowania z tym co podaje producent. Powinno być 275/275 a u mnie jest 275/250 - może to dlatego że to wersja 128 MB ? W każdym bądź razie już to naprawiłem odpowiednim programikiem :P

      "Uspokój się! bo zobaczysz,
      dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

  2. Bierz Radzia , Piter 14/10/03 15:28
    Taki zwykły 9000 będzie lepszy od wysłużonego CLAP'a - no i pełna obsługa DX 8.1 :)
    Te są dość tanie, bo po 275 zł:
    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=3560 - HIS
    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8557 - Sapphire
    Tylko nie kupuj 9200 SE bo to kiszka jakich mało.

    "Uspokój się! bo zobaczysz,
    dostaniesz wpierdol." - Piston (TM)

  3. Radeon 7500 , NimnuL-Redakcja 14/10/03 16:30
    w niewielkiej cenie dostaniesz ... niedawno sprzedalem karte kumpla za 150zl . . . mozna poszukac Radeona 9000 w cenie 250zl ... idac dalej tym tokiem, mozna zwiekszac cene i kupic Radeona 9100 za 360zl od Herculesa lub za 340zl 9000Pro od Sapphire. dokladasz jeszcze 50zl i masz GF4Ti4200 ;> wszystko zalezy od tego co masz na mysli - tanie .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. Kupic R9100... , elliot_pl 14/10/03 18:24
    tak prosto sie mowi. Jak ktos jest taki dobry, to niech mi powie gdzie mozna jeszcze kupic r9100 z tv-outem i jakims rozsadnym taktowaniem pamieci (230 wystarczy ale moze byc wiecej) na allegro brak, komputronik nie ma - sam juz nie wiem. Wie ktos gdzie mozna dostac jeszcze radka w necie albo okolicach Poznania?

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    1. nawet nie wiedzialem, ze wywialo ... , NimnuL-Redakcja 14/10/03 20:26
      no to nawet 9000Pro . . .

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

  5. Kup , sebtar 14/10/03 19:26
    GF4.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  6. zalerzy ile masz kasy ale ogolnie nie widze sensu brac czegos ponizej , chris_gd 14/10/03 20:59
    r9100 (taki Szafir mysle ze bedzie odpowiedni) no chyba ze wolisz fps-y od jakosci i pare zl. wiecej nie robi problemu to tylko GF4

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL