Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1964 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z odbieraniem poczty... , Ament 15/10/03 08:53
Wczoraj wrocilem z wyjazdu do domu (jestem jedynym wlascicielem kompa;-), odpalam Bata zeby sprawdzic poczte a tu pisze mi w logu ze connection failed:( Mam 3 konta i w kazdym tak samo... Odpalilem Outlooka i dla tych trzech kont ta sama sytuacja:( Outlook wywala:

Your server has unexpectedly terminated the connection. Possible causes for this include server problems, network problems, or a long period of inactivity. Account: 'mail.civ.pl', Server: 'mail.civ.pl', Protocol: POP3, Port: 110, Secure(SSL): No, Error Number: 0x800CCC0F

Net smiga az milo natomiast poczty sprawdzic nie moge... Nie jest to tez problem z firewallem - Bat i Outlook maja pozwolenia na wszystkie operacje... Ktos wie o co chodzi???

pozdr

I
-AMENT-
I

  1. Widzę że masz pocztę na konta.pl , DJopek 15/10/03 09:25
    To sprawdź czy możesz odebrać pocztę przez stronę www.
    Może były jakieś problemy z kontem? Choć u mnie nic wczoraj nie zaobserwowałem... Ew. masz formularz kontaktowy na stronie konta.pl i odpowiedź jest już następnego dnia więc warto także spróbować...

    Innego pomysłu nie mam :/

    1. Przez strone mozna... , Ament 15/10/03 10:24
      Ale juz OK... Winnym calego zamieszania okazal sie NAV 2004... Nie wiem czemu firewall zablokowal mi Symantec Common Client User Session a ten jest odpowiedzialny za sprawdzanie wirusow w poczcie... Przez to nic nie moglem sciagnac:(

      I
      -AMENT-
      I

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL