Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1691 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

DVD Master Backup zgrywa tylko angielską ścieżkę audio do AVI , Artaa 15/10/03 09:43
próbuje skpiować płytę DVD DVDMB robi to szybko i sprawnie ale mimo że jest ścieżka polska i ją wybieram zgrywa do divixa
zawsze angielską.

inny program DVDx2,1 zgrywa to co chcę czyli polską
scieżkę dźwiękową ale robi to 2-3 razy wolniej.
Oba filmy w Divx5,05pro z mp3 CBR

jak zmusic DVDMB do zgrania innej ścieżki niż angielska

Pytanie. gdzie (w jakich plikach) są przechowywane ścieżki dźwiękowe na DVD, bo w katalogu AUDIO_TS nigdy nic nie ma,
czyżby wszystkie ścieżki były w Vob-ach??

  1. Tak ścieżki są , maras 15/10/03 10:01
    w Vobach.Zrób inaczej Wyciągnij sobie wszystki DVD2Avi i skompresuj sobie którą chcesz innym progsem do Mp3 ,ogg.Wtedy połącz Video z audio VD.A dlaczego nie używasz GK jest najlepszy ,a opis znajdziesz w sieci.

    Dupa panie Edziu !

    1. co to jest GK, jaki najlepszy , Artaa 15/10/03 10:16
      jedno wiem ten program wybiera zła ścieżkę AC3
      dvdmb.avistream0x80.ac3 a z tego co pamiętam
      to polska jest pod adresem 0x89 czy cuś.

      1. GK to , maras 15/10/03 10:23
        jest Gordian Knot .Scieżka Ox80 to jest 1 scieżka ,zazwyczaj angielska.Polska, jeśli jest, to ma jeden z kolejnych numerów np.0x8x ,według kilejności wybierania na płycie.

        Dupa panie Edziu !

        1. Masz opis , maras 15/10/03 10:35
          do GK tu:
          http://www.divx.howto.pl/...pa=showpage&pid=28

          Dupa panie Edziu !

          1. dziękuję , Artaa 15/10/03 10:46
            123

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL