Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1959 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

MOH-Breakthrough ? , WUUJ 15/10/03 09:57
Klaus męczy się z zameczkiem a tu nawałnica szkopów no i wszyscy na jednego więc ginę albo ja albo Klaus- mozna temu jakoś zaradzić - jak ktos to przeszedł rady niech uprzejmie udzieli-gra na normal

Pomagaj innym i nie mów ze to
niedozwolone,a jak myslisz inaczej
to nie denerwuj się :)

  1. Uważaj... , mjenso 15/10/03 10:03
    ...na kolesi za plecami (na balkonie), którzy rzucają granatami...ja nie miałem jakiegos konkretnego sposobu - po prostu ich pozabijałem i tyle ;>

    http://www.cert-clan.com

  2. Na hardzie bez większych kłopotów :P , Mackintosh 15/10/03 10:09
    Jak przedmówca radzi Ci na balkonie rzucają granaciki, przeważnie jak już rzucą to po grze. Dlatego można im podrzucić granat by się uspokoili. Na tej planszy użyłem dwóch granatów jeden na balkon i jeden na tych co gonią, a tak to zwinne wykorzystanie Szmajsera i zmiany magazynków. Jak Klaus dzre ryja, że już "almost" otworzył te drzwi to mam ochot mu trzasnąć z kolby bo tak się drze przez parę minut, a drzwi nie otwiera:)

    " Życie zmusza człowieka do wielu
    czynności dobrowolnych. "

    1. :):) , JaroMi 15/10/03 10:46
      hehehe:):)

      w tym cała bida, ze go nie za bardzo
      widać...

  3. w tej sytuacji pomogła mi... , PrzeM 15/10/03 10:15
    ...Beretta i akcja jak Bruce Willis w Szklanych Pułapkach - połączenie szybkostrzelności, pojemnego magazynka i celności - w skrócie - Klaus dziabie w zamku a ty biegasz po dachu i pakujesz gościom po 3 szybkie strzały w głowę...

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

  4. Tez mialem problem w tym momencie, ale... , Ament 15/10/03 10:27
    nie dlatego ze jestem wolny tylko mialem tak malo amunicji ze rozwalilem raptem z 3 szkopow i zostaly mi juz tylko granaty:( Musialem sie cofnac pare savow wczesniej, pozbierac magazynki i oszczednie uzywac karabinu;-) Pozniej juz poszlo jak po masle... Najszybciej trzeba rozwalic tych z granatami...

    I
    -AMENT-
    I

  5. ja mam inny klopot z ta misja , bajbusek 15/10/03 10:37
    klaus otwiera drzwi wpadam za nim - za nami paru szkopow, ktorych rozwalam - potem nie moge isc dalej - klaus JOPI sie na mnie, po schodach widac drzwi ale jakby bug w grze blokowal dostep - zatrzymuje sie na niewidocznej scianie i tyle :((

    1. Musisz zablokować drzwi , PeKa 15/10/03 10:51
      (te, które otworzył Klaus) - jest tam przycisk uruchamiający belkę.

      1. se se se :) , Mackintosh 15/10/03 11:57
        Już paru znajomych miało ten sam problem, jeden to nawet ich wszystkich próbował wytłuc, bo nie zauważył belki, ale Kluas swoim niemiecko - angielskim akcentem wyraźnie na ten temat ryczy :)

        " Życie zmusza człowieka do wielu
        czynności dobrowolnych. "

        1. nie ryczy , bajbusek 15/10/03 12:28
          i to jest problem !! Ale za podpowiedz dzieki - sprawdze...

          1. Dziwne... , Mackintosh 15/10/03 12:54
            ...Bo ja dzięki temu właśnie zatrzasnąłem drzwi ;)

            " Życie zmusza człowieka do wielu
            czynności dobrowolnych. "

            1. u mnie jopi sie w podloge i czeka , bajbusek 15/10/03 15:08
              na nie wiadomo co ...

  6. A jeszcze z innej beki - Rising Sun... , Ament 15/10/03 10:42
    Widzial juz ktos dodatek Rising Sun do MOHAA? Albo cos o nim slyszal?

    I
    -AMENT-
    I

    1. Rising Sun jest na konsole , Mackintosh 15/10/03 11:49
      na PC będzie Medal Of Honor Pacific Assault ( czyli osobna już gra ).

      " Życie zmusza człowieka do wielu
      czynności dobrowolnych. "

      1. Gdzieś czytałem, że... , Mackintosh 15/10/03 12:02
        ...będzie na grudzień tego roku, łobacym.

        " Życie zmusza człowieka do wielu
        czynności dobrowolnych. "

        1. A pytam sie, bo... , Ament 15/10/03 12:27
          bylem ostatnio u kumpa i ma w kablowce Hyper - program o grach... No lecial zajebisty trailer, konczy sie a tu podpis: Rising Sun - MEHAA;-) Ale nie wiedzialem ze tylko na konsole:(

          I
          -AMENT-
          I

          1. szczególnie jak z włazu... , PrzeM 15/10/03 13:09
            ...widać samoloty na niebie. Odpał.

            PrzeM

            above the mind - powered by meat...

            1. niom... , Ament 15/10/03 13:32
              najberdziej mi utkwilo jak koles spi na swoim kojo a tu nagle pobudka i do dzialek - miodek!

              I
              -AMENT-
              I

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL