Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1629 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wygenrowalem sobie Valid Key do XP i nie moge , acd 15/10/03 13:16
go niczym wpisac .Chcialbym WRESZCIE sobie zaktualizowac do SP1 ,a ciagle mimo dobrego klucza nie moge tego zrobic .Pozmocie mi prosze bo mnie szlag trafi wrrrr

>>> We are The BOARD. Resistance
is futile.<<<

  1. Archiwum... , prezesmaks 15/10/03 13:30
    a potem...BAN! :) 31 miesięcy na bordzie???

    No pain No game!!!

    1. sprawdzalem juz !!!!!!!!!!!! , acd 15/10/03 13:46
      ludzie nie bierzcie mnie za debila .Napisalem ze nie moge go niczym wpisac ( rowniez tak jak pisane bylo wielokrtonie w archiwum ) ,a Winda zawsze wypisuje ,ze klucz jest invalid
      ps.:Naprawde naukczylem sie korzystac z Boarda juz dawno

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

  2. zaraz siem zacznie... , metacom 15/10/03 13:36
    ...ze tak powiem... :)

    Największą sztuczką Szatana jest to,
    że ludzie w niego nie wierzą.

  3. na skrzynce masz progsa z opisem , roLek 15/10/03 13:43
    do reszty: po cholere te nerwy? board jest Wasz czy pilnujecie go charytatywnie?

    ..::rolek::..

    1. dzieki ,ale , acd 15/10/03 13:54
      w readme napsiaen jest :
      2. Run the key changer, follow the instructions you have in a DOS window it opens.
      when it opens the Windows Key Changer just enter the country (any country) and click Change

      Tyle ,ze u mnie ten progz nie otwiera zadnego Windows Key Changer :C .Dlatego prosze o pomoc

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

    2. po cholere takie pytanie na... , obiwan 15/10/03 21:40
      tym boardzie !!! (taa jestesmy frajerzy i pilnujemy go charytatywnie)

      ...and justice for all

  4. klawiaturą... , PrzeM 15/10/03 13:45
    ...wpisz klawiaturą :)

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

    1. hyhyh , acd 15/10/03 13:49
      to nawet bylo smieszne :D

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

      1. i prawdziwe ;>> , NimnuL-Redakcja 15/10/03 16:37
        hehe ;>

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

  5. zadzwoń lub spotkaj się z , jam1 15/10/03 13:46
    Bila G. jest w RP
    http://twojepc.pl/news6007.html
    on ci wytłumaczy
    albo do przedstawiciela jego firmy w RP
    nie zapomnij podać swoich prwdziwych danych

    p4N 3Ghz +2GBRAM+6600GT

    1. hmm , Czarek 15/10/03 14:07
      hehe, dobry pomysl - ale porada u Billa slono kosztuje, nawet jesli powie tylko: "I don't know. Leave me alone."

      ;-)

    2. hmm , Czarek 15/10/03 14:14
      a moze zaprosic Billa tu na boarda... odpisalby na kilka sztandarowych pytan, w stylu: jak sie pozbyc MS Blasta etc...

      :-))

  6. Czy używałeś XpAntispy? , Magnus 15/10/03 14:06
    Jeśli tak to uruchom go jeszcze raz i odblokuj komponenty odpowiedzialne za rejstracje.

  7. hmm , Czarek 15/10/03 14:12
    po pierwsze prosze nie pisz tutaj w ten sposob: "Wygenrowalem sobie Valid Key do XP"... to strasznie "obciachane", ze tak powiem - zabrzmialo to tak, jakbys sie tym chwalil, a nie ma czym niestety...nie mogles napisac po prostu: "Jak zapisac nowy klucz produktu w XP"?

    co do twojego pytania:

    http://www.magicaljellybean.com/keyfinder.shtml

    menu options --> change Win key

    1. masz racje to nie brzmi , acd 15/10/03 14:33
      chco na pewno wiekszosc ( choc to zadne wytlumaczenie ) ma oryginalne Okna - ( ja mam Thyssena :D )
      ps: a to "menu options --> change Win key" to w jakim menu ?

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

      1. hmm , Czarek 15/10/03 14:43
        w menu programu, ktory sciagasz z podanego urla :-)

        btw pisalem to juz tutaj (pamietam!), wiec MUSI byc w archiwum...

      2. ciemnota , acd 15/10/03 14:45
        juz znalazlem :)) Dzieks

        >>> We are The BOARD. Resistance
        is futile.<<<

  8. A twoj serial zaczyna sie na jakie literki , dida 15/10/03 15:09
    Czesc wygenerowanych za pomoca tego piknego programiku zaczynajacych sie na F.... nie przejdzie

    Druga kwestia XPAntyspy - blokuje jedna z bibliotek ktora pozwala na zmiane seriala ;) (teraz nie pamietam ktora ale jak bede w domku moge luknac)

    1. na X , acd 15/10/03 15:16
      ale chyba wreszcie znalazlem o so chozilo

      >>> We are The BOARD. Resistance
      is futile.<<<

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL