Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21

 Dzisiaj przeczytano
 7564 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kłopoty z Direct3D. , pirat 15/10/03 18:22
Problem wygląda tak. Jakieś 2 dni temu podczas rozgrywki sieciowej w UT2003 podczas zmiany mapy na ekranie pojawiły mi się różnokolorowe pasy i komp się zwiesił. Niestety nie był "wyadek przy pracy" mojego kompa i problem się powtarzał. Pierwsza mysl - przegrzana grafa. Ale postanowiłem sprawdzić jeszcze w innej grze. Efekt - Quake 3 chodzi bez zająknięcia. Próbuję dalej - 3DMark 2001. Poszło bez bólu. Stwierdziłem więc, że te nowe Catalysty 3.8 sa do dupy i zainstalowałem sprawdzone 3.6. Niestety problem dalej nie zniknął. Co więcej 3dmark zaczął się zwieszać przed włączeniem drugiego testu (wspomniane wcześniej kolorowe pasy). Następny kroko był tak, że zainstalowałem od nowa cały system - niestety nic to nie dało. Właśnie przygotowuję się do sprawdzenia karty na innym kompie, a do swojego także włożę inną. Podejrzewam zasilacz (Megabajt 300W), ale też pewien nie jestem, gdyż wcześniej wszystko chodziło bardzo dobrze (sprzęt jak w podpisie).

Spotkaliście się kiedyś z czymś podobnym?

z góry dzięki

pozdro

odczepta się od mojego podpisu ;)

  1. zasilacz jest firmy IMPET , pirat 15/10/03 18:33
    a nie Megabajta, sorki

    odczepta się od mojego podpisu ;)

  2. Miałem to samo... , mykacz 15/10/03 18:33
    i po przetestowaniu kompa wszystkimi możliwymi grami i programami stwierdziłem, że to wina gry... i przestałem w nią grać :))).

    "Czy są tu jeszcze jacyś Galowie?"

    1. tylko problem w tym, że , pirat 15/10/03 19:05
      teraz to już nawet w Windowsie nie mogę pracować normalnie - jak chcę rozwinąć menu START pojawiają się wcześniej wspomniane paski na monitorze (lub czarny ekran) i totalny zwis kompa, pomaga tylko twardy reset...

      odczepta się od mojego podpisu ;)

      1. zasioacz dał dupy , ENGELS 15/10/03 23:21
        ot co

        Nie kłócę się z idiotami - ściągną cięna swój poziom i pokonają doświadczeniem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL