Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47

 Dzisiaj przeczytano
 22874 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

1.Poszukuję programu Maple 6.0 ## 2.TV out i telewizor 100Hz - please help , Maverick 16/10/03 16:57
witam wszystkich :)

1. jak wyżej, potrzebny jest program Maple 6.0 do celów edukacyjnych ;-) serio, na uniwerku grafikę na tym robią :)

2. tu nie wiem co jest grane.. koleś ma Gainwarda 4Ti4200 i telewizor Sony jakiś super model - nieważne ale jest 100Hz. problem jest taki.. jak podłączam tv out z tv to telewizorek miga jak jasny gwint. przez chinch tak to wygląda. może przez SVHS byłoby lepiej?
ćwiczył ktoś pewno takie tematy bo ja niestety nie. jeśli tak to proszę o podzielenie się lub nawet o pomnożenie ;-)

będę jak zwykle bardzo.. ale to bardzo wdzięczny :)

  1. mam Maple 7 , bodal 16/10/03 17:10
    waży ok 32 MB

    www.egipt2006.friko.pl
    www.tunisia2005.za.pl
    www.turcja2007.cba.pl

  2. ad2. , m&m 16/10/03 17:43
    mam tv 100hz panasa i po podlaczeniu pod svideo obraz super, ogromna roznica w stosunku do composite

  3. TV out , mara 16/10/03 23:14
    Mam sony 100Hz i Leadtek'a 4200 i chodzi suuper przez svideo, a chinch'a nawet nie próbowałem.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL