 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 23028 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Komputer sie wyłącza po odłozeniu słuchawki od telefonu , Emios 16/10/03 17:08 Klijent przyszedł z taka sytuacją posiada w swoim komputerze modem do internetu, zainstalował Win XP, przewod jest cały czas podpiety do modemu, jak konczy rozmowe telefoniczna i odkłada słuchawkę to włącza mu sie komp. Przeinstalował system, nie wgrywał sterowników od modemu i sytuacja jest cały czas ta sama, jaki jest powod tego. Najprosciej jest odłaczyc wtyczke od modemu, zna ktos lepszy sposob. Czy wogole miał ktos cos takiego ?- chyba w biosie , d-a-x 16/10/03 20:22
jest coś takiego jak zdalne wł. kompa przez modem, trzeba to wyłączyć i po krzyku.Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
uciekam goń mnie! |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|