 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » ReMoS 06:17 » hokr 06:08 » ngP 05:57 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47

Dzisiaj przeczytano 23018 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Jak ustawic Proxy w The Bat? , Paweł17 16/10/03 20:39 Jak w temacie.
Pozdrowienia
PawelI fell so comfortably numb.. - mam bardzo przedziwne... , Holek 16/10/03 20:43
przeczucie, ze Proxy nijak ma sie do poczty, gdyz obsluguje tylko http(s) i ftp (niekoniecznie)...
a po co Ci to?"...here I am on The Road again..." - RE:... , Paweł17 16/10/03 20:45
Poniewaz mam w domu siec i musze sie polaczyc za pomoca serwea Proxy;).
Pozdrowienia
PawelI fell so comfortably numb.. - Coz... , Holek 16/10/03 20:48
niektore proxy maja specjalne ustawienia do poczty, kojarze cos takiego z WinProxy (uzywalem kiedys na win, zeby udostepnic nielegalnie lacze kumplowi:).
W sumie sprowadzalo sie to do ustawienia w proxy serwera smtp i pop3 i malej zmiany w nazwie uzytkownika w kliencie poczty (bodajze na user#ipserweraproxy)"...here I am on The Road again..."
- Dzieki za pomoc i pozdrowienia dla Holka , Paweł17 16/10/03 20:53
W sumie to musze jeszcze poszukac ale wiem mniej wiecej czego:))).I fell so comfortably numb.. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|