Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:02
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 43673 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[LINUX PROBLEM}: mountowanie dyskow i cdromow , SpooN 19/10/03 13:50
Witam.
Pierwszy raz spotkalem sie z czyms takim i juz nie wiem gdzie szukac wiec prosze o pomoc ;)

system : RedHat 9.0
problem : mountowanie cd-romow (cd-rom, nagrywarka), partycji windosowskich (typ vfat)
oki zaczne od poczatku:
problem zaczol sie pojawiac po reinstalce linuxa
gdy prubuje zmountowac cd-rom lub cd-rw to wiesza mi sie maszyna i nic sie nie da zrobic, zas gdy uruchomie system z plytka w czytniku to sie wiesza odrazu ale pomaga wyciagniecie plytki

z dyskami jest troche inaczej - gdy mountouje je recznie to niby ok ale zawsze automatycznie pojawial sie link na desktopie a teraz go nie ma , zas gdy probuje automatycznie przez fstab'a to przy nastepnym uruchomieniu kompa fstab wraca do dawnej postaci ....
juz sam nie wiem co o tym myslec --- probowalem ponowny reinstall ale to samo

PROSZE O POMOC

Learn IT, Make IT, Live IT

  1. wklej tutaj , Mackie Messer 19/10/03 16:01
    dane z fstab.

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    1. blad nie lezy w formulce z fstaba , SpooN 19/10/03 16:20
      jestem pewny na 1000000 %

      Learn IT, Make IT, Live IT

      1. nie to nie :P , Mackie Messer 19/10/03 22:44
        moze kopsniety driver do kontrolera? Rozumiem ze na tych dyskac ktore montujesz jest tylko fat? Bo RH mial kiedys problemy z nfts. Psioczyl starasznie ze linuxowy driver do nfts jest nie legalny i przestal go kiedys wlaczac do dystro. Ale to bylo jakis czas temu. Kombinuj.

        "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
        F. Nietzsche

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL