Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:02
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 43577 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Płyta pod celerona 800 - abit czy asus? , m&m 19/10/03 13:52
na allegro sa dwie plyty asus tuwe-m i abit se6 1.0, ktora bylaby lepsza pod tego celka?

  1. Zdecydowanie , Nepomucen 19/10/03 14:18
    Abit SE6 :
    -Chipset Intel 815 zdecydowanie lepszy przy zastosowaniach mulmedialnych
    -dodatkowy slot AGP (4x) - w grach zintegrowana na plycie grafika sobie nie poradzi (swietna natomiast w zastosowaniach biurowych->trzyma ostry i stabilny obraz)
    -wieksze mozliwosci rozbudowy ( 6 slotow PCI)
    Jedyna przewaga TUWE-M nad Abitem to obsluga procesorow P III z rodziny Tualatin

    Nepomucen

    1. ale tej konfiguracji , m&m 19/10/03 14:21
      juz nie bede rozbudowywal bo to komp rodzicow, mama do pisania a ojciec czasem pogra w necie w szachy czy pokerka no i do komunikacji ze mna i bratem poprzez net :), chodzi o to ze obecna plyta asus p2b-f jest ok ale niestety przejsciowka ledwo wisi na slocie1 i sie komp wiesza jak sie puknie czy cos

      1. Kup wiec tzw. "nozki" dla podstawki typu slot , Nepomucen 19/10/03 14:29
        badz zainwestuj w porzadna przelotke ze Slotu na PPGA/Fcpga wraz biosem i porzadna obudowa ktora gwarantuje stabilnosc w Slocie. Tanim kosztem problem zniknie
        ( przelotki takie wypuscil Abit i MSi)

        Nepomucen

        1. koszt takiej plyty , m&m 19/10/03 14:35
          to okolo 100-120 zl wiec bede mial spokoj i dodatkowo lepsza plyte, tak mi sie wydaje ze bedzie najlepiej

  2. ABIT , MatiZ 19/10/03 15:07
    pzdr

    Meet me after midnight #Farcry

  3. mam abita , maarec 19/10/03 16:12
    ale St6 i jestem happy, mam na niej celka 800@1240 i smiga ok, jestem zadowolony i mysle ze Tobie tez abit sie sprawdzi

    Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
    Hercules 9100, Benq 1640
    Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

  4. poczytaj opinie ludzi , NimnuL-Redakcja 19/10/03 16:44
    sprzed lat ... ten Abit jest swietny .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  5. kupilem abita , m&m 23/10/03 18:21
    zobaczymy jak sie bedzie sprawowac

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL