Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:02
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 43533 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

bios i nie tylko , cappadonna 19/10/03 15:19
pliz o link do jakiego programu sprawdzajacego bios plyty k7 oraz jak usprawnic dzialanie e mule,poniewaz mam lacze 1mbps a pliki ssie z predkoscia 1-2 kilo,to chyba troche za malo,dla porownania z kazaa od 10-40 kilo.thx z gory za pomoc
ps.znacie jakies dobre forum o komorkach?

  1. hmm , Czarek 19/10/03 15:32
    co do mulka, to po prostu musi sie "rozpedzic", i musisz tez cos wyslac od siebie, zeby nabic sobie kredyty, no i odstac swoje w kolejkach - a jak masz ustawione max upload i max download?

    albo po prostu sciagasz cos "rzadkiego", co ma malo zrodelek

  2. odp , cappadonna 19/10/03 15:37
    5500 kb/s pobieranie a wysylanie 12kb/s

  3. PLIZZZZZZZZZZZZZZZZ , cappadonna 19/10/03 16:03
    ...

  4. hmm , Czarek 19/10/03 16:15
    napisz, jakie masz w ogole lacze (DL/UP) - tylko podaj w KB/s

    na razie wiem, ze masz dl 1mb, czyli ~ 128KB/s, co z uploadem?
    a co w ogole za stalka?

    wpisz, co trzeba w opcjach emule (tylko pare KB odejmij, zeby calkiem nie zatkac sobie lacza)

  5. odp , cappadonna 19/10/03 16:23
    dl 1mbps a up 128kbps stale icp net poznan
    wpisz, co trzeba w opcjach emule ??? moglbys jasniej

    1. hmm , Czarek 19/10/03 16:32
      no to wpisz, co trzeba w preferences -> connection -> limits

      np:

      d/l: 115 KB/s
      u/l: 13 Kb/s

      wczesniej zmien tez odpwoiednio capacities...

      btw masz strasznie niesymetryczne lacze

      1. odp , cappadonna 19/10/03 16:40
        capicities?co to jest niesymetryczne lacze?

  6. jeszcze cos , cappadonna 19/10/03 16:30
    gdzie sprawdzic kredyty?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL