Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:02
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 43465 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Kierunek na studia: Geodezja? , Marvel 19/10/03 15:21
Witam
Jestem aktualnie a maturalnej klasie i co normalne, zastanawiam sie nad kierunkiem przyszlych studiow. Ostatnio zaciekawilem sie: Geodezja i kartografia na Uniw. Warm-maz.
Co o tym myslicie? Oplaca sie? Czy jest to kierunek z przyszloscia, czy latwo bedzie znalezc latwa prace? A moze ktos studiuje na geodezji i podzieli sie wrazeniami?

ps. drugi kierunek, na ktory bede zdawal to najprawdopodobniej bedzie ekonomia na Uniwerku Gdanskim.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz
żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż
tego, co zrobiłeś

  1. w sumie , McMi21 19/10/03 15:35
    bez znaczenia. przy myciu garow w angli nikogo to nie obchodzi.

  2. idx na geodezję a później własna firma , Chrisu 19/10/03 15:45
    geodezyjna...

    P.S. Jak bedę coś potrzebowął po Twoich studiach to mam nadzieję ze dostanę promocję za tą poradę ;))))))))))))))))))))))))))

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. no, wlasna firma bylaby najlepszym rozwiazaniem , Marvel 19/10/03 16:18
      ok, jak w przyszlosci bedziesz cos u mnie chcial zalatwic, to dodaj ze jestes Chrisu z Tpc. Dogadamy sie co do tego upustu ;)

      Za dwadzieścia lat bardziej będziesz
      żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż
      tego, co zrobiłeś

  3. latwa praca ? , Meteor 19/10/03 15:58
    nie ma czegos takiego jak "latwa praca". Im szybciej to zrozumiesz, tym bedzie lepiej dla Ciebie. Jesli interesuje Cie geodezja, to idz na nia. Dzisiaj rynek jest tak naladowany ludzmi z wyzszym wyksztalceniem, ze nie ma juz znaczenia, czy to jest "przyszlosciowy kierunek" czy nie. Jest wielu niepotrzebnych nikomu informatykow, ekonomistow itd. Jesli jestes dobry, znajdziesz prace. jesli nie, to wiadomo. Zreszta zawsze mozna ciagnac drugi przedmiot.

    Tak, naleze do grupy trzymajacych
    kierownice i jestem z tego dumny!
    Pzdr. Univega,Author&Meteor

    1. kurcze, pomylilem sie - mialo byc: "czy latow bedzie znalezc prace" ;) , Marvel 19/10/03 16:15
      a co do specjalistow to zgadzam sie z Toba, dobry fachowiec zawsze znajdzie prace.

      Za dwadzieścia lat bardziej będziesz
      żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż
      tego, co zrobiłeś

  4. warto , NimnuL-Redakcja 19/10/03 16:44
    znajomy niedawno konczyl ... zalozyl wlasna firme i swietnie prosperuje ... na razie nie ma przesycenia w tym zawodzie wiec warto .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  5. Ukończyłem ten wydział i powiem , helgrind 19/10/03 20:59
    Ukończyłem ten wydział i powiem, że warto, co prawda kierunek studiów to tylko początek do wykonywania jakiegoś zawodu. A czy znajdziesz pracę to już zależy od wielu czynników.
    Miasteczko akademickie jest SUPER, wydział też i przynajmniej dlatego warto Geodezję na U W-M skończyć.

    pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL