Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 14:02
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » rooter666 13:48
 » Artaa 13:44
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 43534 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[ot] Gdzie można inwestować w akcje (brak wpłaty min. !) przez internet ??? , Carmamir 19/10/03 17:12
Prosiłbym o jakieś sugestie gdzie można inwestować pieniądze w akcje (co zrozumiałe w Polsce) przez internet ? Jedyny warunek to to że nie może wymagać wpłaty min. . Gdzie inwestujecie i ile płacicie za obsługe konta i prowizje ??
Ważna sprawa więc prosiłbym o dużo odp.

No to się wkopałem...

  1. Jesli bezposrednio w akcje to , RyVar72 19/10/03 17:40
    moge ci polecic DIBRE http://www.breinwest.com.pl/ ale nie znam warunkow musisz poczytac, mozesz poszukac tez biura maklersieko w PKO, natomiast jesli interesuja cie inwestycje w akcje ale posrednio, czyli FI, to bezkonkurencyjny jest M-Bank http://www.fundusze.mbank.com.pl/ tutaj za obsluge nie placisz nic.
    Pozdrawiam

    1. interesuje mnie bezpośrednia , Carmamir 19/10/03 19:44
      kontrola nad tym co kupuje, kiedy i jak (wachania w ciągu dnia są na tyle duże że bardzo dobre profity może to przynieść, w przypadku gdy z góry określe to kiszka).

      No to się wkopałem...

  2. Moja rada .....Daj sobie spokój ..... , modrak 20/10/03 08:26
    Jesli chcesz inwestować (....ale wpłaty minimalnej !) to daj sobie spokój .....
    Ps. Ale jesli bardzo chcesz to zajrzyc na portal www.expander.pl .......

    Stare dobre P4 ... reszta to proza
    życia....

    1. dlaczego ?? , Carmamir 20/10/03 22:42
      nie chce wpłaty min. bo jako że nieznam się na tym nie zamierzam wpłacać 10k tylko po to by je stracić, wystarczy że wpłace z 500zł i pobawie się i poznamy mniej więcej zasady...

      No to się wkopałem...

  3. moze w fundusze inwestycjyne ??? , bajbusek 20/10/03 13:08
    mbank

    1. nie chce , Carmamir 20/10/03 22:45
      sam się pobawić, mieć zabawe z tego :D i sam decydować gdzie,kiedy,jak sprzedać/kupić by zarobić/stracić :)

      No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL