Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » KHot 15:10
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25

 Dzisiaj przeczytano
 47432 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

co myslicie o płycie gł. \ , nezged 20/10/03 01:42
mam okazje zamienic sie za mojego fic-a. i nie wiem co mysleć.
na razie jestem w fazie testów tej płyty iprawie wszystko ok poza tym ze w menadżerze urządzeń mam wykrzykniki przy portach LTP i comach. Probowalem je usunąć i odswierzyć ale to nic nie dało moze trzeba podlaczyc drukarkę. Acha płyta posiada slot 1 i socket 370, czy obsłuzy np celerona 800?

Sempron 3.4+, 754, SIS 755a2, 1.5GB
ram, ATI 3650AGP ,ST320, WD80,

  1. a o jakiej plycie glownej mowisz wogole? bo chyba mi umknelo... , elliot_pl 20/10/03 01:55
    ...

    momtoronomyotypaldollyochagi...

    1. :)))) , milekp 20/10/03 07:54
      powinieneś się domyśleć, że chodzi mu o ....... eeeeee? A o co mu chodzi?

    2. No cóż..... , PKort 20/10/03 07:59
      Skoro płyta posiada zarówno Slot1, jak i Socket370, to musi to być PC-Chips. Moja rada - trzymaj się z daleka od tej firmy.

      Heavy Metal or no metal at all
      whimps and posers - Leave the Hall !!

  2. lucky star 6va693t , nezged 20/10/03 12:58
    chodzi o lucky star 6va693t. Nie mam pojęcia dlaczego obcieło nazwe w temacie. sory

    Sempron 3.4+, 754, SIS 755a2, 1.5GB
    ram, ATI 3650AGP ,ST320, WD80,

    1. A po co chcesz , milekp 20/10/03 13:34
      wymienić. Dla samej wymiany to bez sensu. Kiedyś miałem ze dwa egzemplarze FICa z Celkiem 300A i mogę mówić o nich w samych superlatywach.
      Natomiast o LuckyStar pamiętam wypowiedzi "szczęśliwych" posiadaczy - gniot jakich mało. I chyba PKort ma rację PC Chips zmieniło nazwę na LuckyStar (albo odwrotnie?). Coś mi się kojarzy.
      Reasumując - daj Sobie spokój z zamianą.

  3. dzięki za info , nezged 20/10/03 18:38
    ale nadal sie wacham bo moj fic jest nie do konca ok ( tnz duzo zeczy na niej nie dziala np: UT , an na LS dziala) a to gniazdo LTP na razie nie uzywam a na FIC-u tez nie mam LTP.
    Wybor bedzie ciezki.

    Sempron 3.4+, 754, SIS 755a2, 1.5GB
    ram, ATI 3650AGP ,ST320, WD80,

    1. nie masz wyboru , mirkrup 20/10/03 18:46
      zostań przy FICu - ten model był jednym z lepszych.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL