Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54534 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Neo + na stacjonarny i laptopie po rj45 skrosowanym , Glock19 20/10/03 13:15
Wiem ,że może już było ale nie mogę znaleźć nigdzie
Mam taki problem mam 2 kompy:
1-szy: AMD Athlon 1800+
Płyta główna MSI Via Kt333
Radek 9000
2 karty sieciowe: LG i Realtec
WIN XP PRO
2-gi Laptop Actina celek 1,7
Win 2000 Pro

Pod stacjonarnego mam podpiętą neostradę na modemie pod kartę sieciową LG (nie USB)

Mój problem polega na tym ze chce miec internet na obu kompach po kablu skrosowanym..
pozdrawiam

  1. hmm , akustyk 20/10/03 13:18
    konfigurujesz polaczenie w XP na udostepniane i przydzielasz karcie sieciowej obslugujacej polaczenie z notebookiem (nie tej od neo) IP 192.168.0.1. notebookowi ustawiasz polaczenie na dynamiczne pobieranie adresow. odpalasz stacje, laczysz sie z netem, odpalasz notebooka i masz internet na obu klamotach. jak masz firewalle na kompach to sobie poodblokuj odpowiednie opcje uprzednio

    http://akustyk.magma-net.pl

    1. Dzięki , Glock19 20/10/03 13:48
      wszystko chodzi wielkie dzięki!

  2. Zrobiłem tak i mam teraz problem z sciąganiem plików , svinny 23/10/03 14:24
    Skonfigurowałem sieć właśnie w taki sposób jak wskazałeś i momentalnie program DC+ który służy mi do ssania z netu przestał pobierać pliki teraz o ile w ogóle uda mi się coś pobrać to z minimalnym transferem bliskim zwykłego modemu. Wiecie może co wykombinować żeby było ok??? ?

    2800+|MSI K7N2Delta-2-FSR
    |1024MB Dual KIN|R9550|BIV
    160GBsata|420W|SB AUDIGI P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL