Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54238 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

IE 6 pl , d-a-x 20/10/03 15:18
Cześć!
Ostatnio coś wolno przewija strony (np. scrolem od myszki), tak jakby siadała synchronizacja w 3D, nie wiecie czym to może być spowodowane?

z góry dzięki.

Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
uciekam goń mnie!

  1. eeeeeee :) , atay 20/10/03 15:24
    przestan korzystac z IE :)
    polecam Operę, a jak operka nie podejdzie to MyIE.
    Mimo wszystko naciskam na pierwszy wybór, żadnych problemów związanych z IE
    http://www.opera.com/download

    _- Atay -_

  2. to ja dla odmiany jeszcze dorzuce , masta killa yoshi 20/10/03 15:49
    Mozilla
    powiem szczerze ze ostatnia opera 7.20 strasznie kaszani strony przynajmniej u mnie to doslownie na co drugiej otwieranej cos jest nie tak (wiem wiem wszyscy robia po IE ale nie chce miec opery z identyfikacja nastawiona na IE)
    dlatego wybralem mozille :)

    born to emerge

    1. yep , Ament 20/10/03 16:35
      A mi sie wydaje ze ten final 7.21 jakos zmulal:( Tzn nie mam problemow ze stronami ale chodzi gdzies za wolno... Ale jest na jedno i drugie lekarstwo of course - Firebird!

      I
      -AMENT-
      I

      1. wychudzona mozilla , masta killa yoshi 20/10/03 16:44
        rowniez piekna rzecz :)

        born to emerge

  3. Sprawdz czy nie masz jakiegos trojana , d-feNce 20/10/03 16:50
    Ostatnio trafil mi sie taki skubaniec, przez ktorego obciazenie procka podczas korzystania z IE wynosilo niemalze 100%.
    Tez mi obraz skakal przy przewijaniu strony. O dziwo, z Opera wszystko bylo OK... W kazdym razie NAV z najnowsza baza wirusow wylapal robala.

    there's no sense crying over every mistake,
    you just keep on trying till you run out
    of cake

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL