Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sherif 17:24
 » cVas 17:22
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » wrrr 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » DJopek 16:42
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » acd 15:52
 » Liu CAs 15:38

 Dzisiaj przeczytano
 54226 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pamięci typu Pen Drive. , Ksyho 20/10/03 16:30
Chciałbym zakupić w najbliższym czasie tego typu pamięć (USB 2.0 128-256MB). W związku z tym kieruje pytanie do Boardowiczów: Jaką pamięć wybrać (szybkość, dodatkowe możliwości jak np. zabezpieczenie hasłem etc) ?? O czym powinienem wiedzieć przed kupnem tego typu pamięci?

  1. miałem do czynienia , 123er 20/10/03 18:03
    z jakąś odmianą pendrive (dość dawno, 64MB) która wymagała instalowania sterowników. Nie wiem jak te obecnie, ale tamten model był bezsensowny. Lazłeś do kogoś z pendive i z płytą ze sterownikami.

    E7300@3,6GHz,ABIT AB9,OCZ
    2GB@900,seagate320GB+80GB,
    WD640GB,F3 1TB,MSI 9600GT,Audigy2ZS

  2. mam actine 64 usb 2.0 , bartek_mi 20/10/03 18:30
    dziala bez zarzutu - nie potrzeba sterow jesli win nowszy od 2000 lub 98 z ktoryms patchem

    jeszcze nie potrzebowalem plytki
    co do softu to biednie ale naprawde to tego sie nie wykorzystuje - niby na cd jest jakis program ktory hasluje czesc pendrive ale zeby odczytac dane soft musi byc zainstalowany (poza tym trzeba podzielic od razu dysk) - lepiej zahaslowac zipa.

    co do transferow - nie udalo mi sie odpalic hd-tacha na tym ale po usb 1.1 idzie calkiem szybko - gorzej jesli masz sporo malych plikow
    nie mam dojscia ze sprzetem na usb 2.0

    actina jako actina - slabo wykonana, bez sensu jest oddzielna skuwka - lepiej by bylo gdyby byla jakos przywiazana do sznureczka

    ogolnie - polecam. chyba, ze masz aparat cyfrowy - wtedy moze lepiej karta+czytnik? zawsze mozna mzienic zastosowanie karty

    dzisiaj jest jutrzejszym wczoraj

  3. najlepiej zwroc uwage na to , NimnuL-Redakcja 20/10/03 18:52
    aby bylo zabezpieczenie przed zapisem - to maja juz prawie wszystkie. pozniej wieloksc i poręcznosc samego Pena ... to juz od Ciebie zalezy, podobnie jak prędkosc. ogolnie to Asus ciekawy PenDrive wypuszcza ... niedawno w lapie mialem 64MB , aluminiowa obudowa, ladne cacuszko ...

    jesli kupujesz na USB2.0 to zwroc uwage czy jest to HISpeed czy FullSpeed ... jak HiSpeed to OK, jak FullSpeed to tylko standard USB 2,0 ale zapis/odczyt z predkoscia USB 1,1.
    niedawno czytalem kilka artykułów o tym, gdzieś po sieci znajdziesz, poszperaj , na pewno byl jakis w CHIPie niedawno .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. ja mam 128MB , pjfox 20/10/03 20:59
    jakiś najtańszy możliwy
    USB 1.1
    ogólnie daje rady, ale spadł kilka razy, + na zimnie parę razy był i robi sceny, nagrywam coś, czeba przyuważyć żeby skończyła diodka migać, czekam ze 30s i przenosze pena na drugi komp, plików nie ma - i tak często (jak wyjmiesz podczas nagrywania to się pluje winda że nie skończyła zapisać - więc chyba coś z pamięcią - ma ze 2lata)

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL