Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 57851 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

DSL 1 TP , kobjac 20/10/03 19:23
Czy ktoś pracuje na łączu DSL 1 od Telekompromitacji? Jeśli tak to prosze o opinie jak to pracuje. Dzięki i Pozdrawiam

  1. pracuje tak jak powinien , maarec 20/10/03 19:44
    mam to dzielone lanie na 35 osob, nie ma problemow z laczem od tepsy, od czerwca przez kilka godzin netu nie bylo ale to jakas ogolnopolska awaria... jedyny mankmanet to czas oczekiwania (ok 3 miechow)...

    Transfer max czesto osiagalny (128kB/s) ok 6-7 GB tranfer dobowy na cala siec.

    heh rachunki przychodzily bardzo dziwne.. przez kilka miechow po 23 zl a pozniej sie obudzili i 3200zl przyszlo.. ja z utesknieniem czekam na 2Mb DSL

    Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
    Hercules 9100, Benq 1640
    Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

  2. to moze cie to zainteresuje , siarenka 20/10/03 20:10
    http://www.pclab.pl/...amp;mode=nested&order=0

    1. zeby ich , maarec 20/10/03 20:17
      powykręcalo z tej glupoty qrwa ich je***na mać!! niech mi tylko cos sie przyp***** a tak poza tym mamy calosc na stowarzyszenie i nas chyba moga w oko proroka cmoknąć, bo wkoncu maja net tylko czlonkowie stowarzyszenia :) hehe... a odpowiedzialnosc jak cos tez zbiorowa. mam nadzieje ze to tylko plota..

      Sempron 2.4 , epox 8rda3i,
      Hercules 9100, Benq 1640
      Digifire 7.1 + Creative inspire 6.1

    2. odp , kobjac 20/10/03 20:41
      To jakaś totalna bzdura z tym artykułem. Mam swieżą umowe i jest wyraźnie napisane że można dzielić. A co wyjdzie po podpisaniu umowy to nie moje a nawet gdy by to zmiana warunków więc moge zrezygnować. Nie wierze w to że tepsa była by nadal taka głupia jak kiedyś przy tak dużej konkurencji na tym rynku

      1. jaka konkurencja , ulan 20/10/03 21:16
        na tym rynku, przecież to śmiech na pustej sali, niestety... :-(

        pozdr. ułan vel ulan
        "Uwielbiam zapach napalmu
        o poranku..."

    3. tak, tak , carlosA 20/10/03 21:04
      trzeci komentarz.

      #whatever

    4. wątpię , Fajtlapa 21/10/03 09:26
      przynajmniej ja nie podpiszę zmiany umowy ... a zawsze mogę zażądać odszkodowania w związku z kosztami poniesionymi na wdrożenie DSL do firmy, to samo jest z isdn jak podniosą abonament (na razie dla "starych" użytkowników zamrożony) to zażądam zwrotu za urządzenia isdn i niech sobie w p... zabierają to łącze i te urządzenia.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL