Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 57860 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Neostrada- po miesiacu testu kontynuujac umowe trza zaplacic za modem 200 ? , L3ad3R 20/10/03 23:12
Powiedzmy ze wzialem se na test w promocji na miecha neo+ i niechce rezygnowac tylko decyduje sie na umowe na 12m-cy
Czy bede musial zaplacic za modem 200 zl ?????

|Athlon 2.0@2.6|Asus A7N8X-X|DDR
512MHZ|R9800|160GB 8MB|SB
Audigy2|MX310|

  1. zadzwon na info , Piapia 20/10/03 23:14
    powiedza Ci.

    "Człowiek się starzeje bo się
    nie bawi" B&W
    gg40609

  2. Raczej tak... , JE Jacaw 20/10/03 23:29
    ...właśnie o tej kwocie zapominają powiedzieć w reklamach TV, ale na stronie Neostrady o tym pisze.

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    1. Guzik prawda , RyVar72 21/10/03 00:08
      osobiscie rozmawialem ze specjalista z tepsy i powiedzial, ze nie trzeba brac modemu, bo co jesli ci nie jest on potrzebny, jesli z gory zakladsz podzial lacza na kilka komputerow w firmie (tak jak u mnie), placisz tylko za 1 m-c testow a potem w zaleznosci od podpisanej umowy, albo 150 przy umowie na 12 m-cy albo 190 (chyba, nie pamietam) przy bezterminowej. A za kase ktora oszczedzisz na modemie od tepsy (swoja droga kiepskim) kupujesz routerka z modemem i sprawa zalatwiona.

      Pozdrowionka

      1. Zapomnialem dodac, ze jest malutki haczyk , RyVar72 21/10/03 00:15
        Podobno tepsa wtedy (jak nie wezmiesz modemu od nich) nie gwarantuje poprawnosci polaczenia, ale juz nie dopytalem, co pod tym trzeba rozumiec.

      2. Zaraz, zaraz... , JE Jacaw 21/10/03 00:23
        ...a czy czasem dzielenie neostrady nie jest zabronione ?

        Socjalizm to ustrój, który
        bohatersko walczy z problemami
        nieznanymi w innych ustrojach

        1. nie jest , carlosA 21/10/03 00:28
          w obrębie jednego lokalu, inna sprawa że przepisy telepsa sobie, życie sobie ;))

          #whatever

          1. No, właśnie... , JE Jacaw 21/10/03 00:54
            ...ja mam taki "duży" jeden lokal składający się z 2 klatek i 2 pięter. ;-)

            Socjalizm to ustrój, który
            bohatersko walczy z problemami
            nieznanymi w innych ustrojach

  3. nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , Doczu 20/10/03 23:29
    Zapłacisz 199 PLN ;-)

  4. tak , d-a-x 20/10/03 23:30
    a dokładniej 199zł. ;)

    Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
    uciekam goń mnie!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL