Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 18:37
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » emigrus 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » zibi13 18:00
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50

 Dzisiaj przeczytano
 57889 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Neo+, router, p2p (wiem, że stare ale nie znalazłem) , bor@s 21/10/03 02:46
1. Czy czymś takim można zastąpić Sagema?
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=5862
Kumpel chce podzielić neo między siebie i brata nie chce w ogóle modemu od tepsy.
2. Jak wygląda sprawa p2p, jeżeli korzysta się z w/w routera? Bo to już jest sieć prywatna z niepublicznymi IP i czy programy p2p nie będą się buntować? Podobno trzeba porty odblokowywać na routerze?

Bardzo proszę o odpowiedź. Kumpel zamiawia neo i potrzebuje tych informacji, a ja siedząc na modemie nie mogę godzinami ślęczeć przy wyszukiwarkach.

Pozdrawiam.

  1. Nie! musisz kupić modemAdsl z Routerem i 4 portowym Switchem , Artaa 21/10/03 08:01
    np ROUTER ADSL 1x RJ11 4x10/100 D-Link

    LG ROUTER ADSL 1x RJ11 4x10/100 LG
    chyba że masz już Switcha lub Hub to może być jednoportowy
    ROUTER ADSL 1x RJ11 1x10/100 Micronet

    1. routeryAdsl znajdziesz na np Balta.pl, gral.com.pl itp , Artaa 21/10/03 08:16
      itd

    2. hmm , bor@s 21/10/03 11:45
      czyli jden z tych?
      http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7895
      http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8047
      no i ew. ten LG z balty.
      a jak z p2p?

      1. tak jeden z tych, są jeszcze inne , Artaa 21/10/03 12:01
        o co chodzi z p2p
        bo jeśli o to czy dziła Kaaza i Edonkey to TAK

        1. dzięki , bor@s 21/10/03 13:10
          ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL